Windows 8.1 vs Windows 7

tahaboss01

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM DDR3 1599.3 MHZ
SSD veya HDD modeli
HP SSD S650 240 GB
Ekran kartı
İNTEL HD GRAPHİCS
Anakart
BİLMİYORUM
İşlemci
İNTEL CELERON N3060 1.6 GHZ TURBO
Selam arkadaşlar. Bugünkü konum başlıkta da belirttiğim gibi, Windows 7 mi 8.1 mi sorusu ve 7 ise hangi sürüm veya 8.1 ise hangi sürüm olduklarını belirtir iseniz çok sevinirim. Aşağıda sistemim yazıyor. 8.1 Enterprise sürümünü kullanıyorum ve YouTube'a basınca videolar geç yükeleniyor ve video 1080p de azıcık takılıyor hangi sistemi önerirsiniz? Aşağıdaki sisteme bakmayı unutmayalım.

Dosya Ekleri

• SİSTEM.PNG
    SİSTEM.PNG
    8,6 KB · Görüntüleme: 30
  • dxdiag.PNG
    dxdiag.PNG
    52,9 KB · Görüntüleme: 26
  • dxdiag ekran.PNG
    dxdiag ekran.PNG
    56,3 KB · Görüntüleme: 32
Selam arkadaşlar. Bugünkü konum başlıkta da belirttiğim gibi, Windows 7 mi 8.1 mi sorusu ve 7 ise hangi sürüm veya 8.1 ise hangi sürüm olduklarını belirtir iseniz çok sevinirim. Aşağıda sistemim yazıyor. 8.1 Enterprise sürümünü kullanıyorum ve YouTube'a basınca videolar geç yükeleniyor ve video 1080p de azıcık takılıyor hangi sistemi önerirsiniz? Aşağıdaki sisteme bakmayı unutmayalım.

Hocam tercih meselesi sisteminiz ikisini de rahat kaldırıyor, ben Windows 7'den 8.1'e geçtim çok memnunum şu an daha performanslı.

Celeron N2940 işlemcili laptopum vardı daha önce, Windows'tan bağımsız 1080p video oynatmak bu işlemcilere ağır geliyor hocam.

İki sürümünde güncelleme desteği tamamen kesildi diye biliyorum, bence en az Windows 10 kullanın. Veya Linux Mint gibi bir şey kurabilirsiniz.

İki sürümünde güncelleme desteği tamamen kesildi diye biliyorum, bence en az Windows 10 kullanın. Veya Linux Mint gibi bir şey kurabilirsiniz.

Hocam şu sistem ne Windows 10 ne ya? Desteği kesilen sistem kullanılmasa daha iyi olur tamamda saçmalık 10 kurmak, Linux belki kurulabilir.

Geri
Yukarı