Windows bilgisayardan yazıcı tamamen nasıl kaldırılır?

Jason Hudson

Kilopat
Makaleler
10
Yer
ANKARA
Merhaba. Windows 10 yüklü bir bilgisayardan yazıcı tamamen nasıl kaldırılır?

Mesela Program Kaldır'dan üretici yazılımını kaldırıyorum fakat işletim sistemine ait klasörlerin birinde veya kayıt defterinde ya da herhangi bir yerinde yazıcıya ait kalıntılar olduğunu düşünüyorum. Sanki yazıcı daha önce hiç yüklenmemiş gibi bu dosyalardan kurtulmak istiyorum. Kalıntıları nasıl temizleyebilirim?

Mesela Program Kaldır'dan üretici yazılımını kaldırıyorum fakat işletim sistemine ait klasörlerin birinde veya kayıt defterinde ya da herhangi bir yerinde yazıcıya ait kalıntılar olduğunu düşünüyorum. Sanki yazıcı daha önce hiç yüklenmemiş gibi bu dosyalardan kurtulmak istiyorum. Kalıntıları nasıl temizleyebilirim?

Denetim Masası'ndan aygıtlar yazıcılardan yazıcıya sağ tıklayıp kaldırırsın. Anca öyle olur kalıntıları nasıl temizlenir bilmiyorum.

Mesela program kaldır'dan üretici yazılımını kaldırıyorum fakat işletim sistemine ait klasörlerin birinde veya kayıt defterinde ya da herhangi bir yerinde yazıcıya ait kalıntılar olduğunu düşünüyorum. Sanki yazıcı daha önce hiç yüklenmemiş gibi bu dosyalardan kurtulmak istiyorum. Kalıntıları nasıl temizleyebilirim?

Ben bu programı kullanıyorum en dip köşeye kadar her şeyi siliyor. Kalıntıdan hiçbir şey bırakmıyor.

Wise Program Uninstaller

Geri
Yukarı