"Windows bu bilgisayarı onaramadı" Hatası

Ahmetkubilay007

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı birkaç gündür açamıyorum. Bilgisayarı normal olarak başlat, Windows onarma ve sistem geri yükleme vb. 2 tane seçenek var. Normal olarak başlat dediğimde Windows yükleniyor yazısı geliyor ve 5 saniye sonrasında bilgisayarın ekranı kararıyor ve beni yine o 2 seçeneğin olduğu ekrana atıyor. Windows onarma seçeneğine tıkladığımda ise 5-10 dk bir şeyler yüklüyor ve sonrasında "Windows bu bilgisayarı onaramadı sistem geri yüklenemedi "diyor ve hiçbir şekilde açamıyorum.

İşletim sistemi Windows 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
format atın baştan. içinde yedeğiniz varsa hdd yi farklı bilgisayara takın yedeğinizi alıp öyle formatlayın
Formatlık bi sorun olduğunu düşünmüyorum da en son çare olmazsa öyle yapayım

Sistem geri yükleme seçeneğini seç geri yükleme noktası varsa geri yükle düzelir.
Bu Windows'ta geri yükleme yapılamadı diyor. Güvenli modda girebilsem bilgisayara yapacağım da giremiyorum

Windows kurulum cd veya usb takıp oradan başlangıç onarmayı seçin. Bende windows boot edememişti ben böyle yaptım düzeldi. Sorun farklı ama belki düzelir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı