Windows ISO dosyası nasıl kurulur?

Im_Conqueror

Hectopat
Merhaba. Aşağıdaki rehberdeki Windows'u kurmak istiyorum. Fakat daha önce hiç ISO dosyası kurmadım. Nasıl kuracağımı bilmiyorum. 8 GB'lık bir flash belleğim var. Bunun için yeterli midir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Aşağıdaki rehberdeki Windows'u kurmak istiyorum. Fakat daha önce hiç ISO dosyası kurmadım. Nasıl kuracağımı bilmiyorum. 8 GB'lık bir flash belleğim var. Bunun için yeterli midir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeterli olacaktır. Rehberde hepsi için anlatım var.

Teşekkürler, şu anda disk biçimlendiriliyor.
Hocam böyle olması gerek değil mi @Yener K. @okinotfound

Dosya Ekleri

• Screenshot_120.png
    Screenshot_120.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Hocam, bizim rehberde zaten ISO var. Onunla yapın.

Sorunu anlamadım ama bu tür toplama ISO dosyaları önermiyorum. Orijinal ISO dosyası varken ve içinde de birçok sürüm varken 3in1 gibi abidik gubidik sürümlerle işin ne?

Açıkçası benim bu konuda çok bilgim yok fakat rehbere baktığımda zararsız olduğunu gördüm zaten bilgisayarımı resetleyecektim bari bunu kurayım gereksiz şeyler kaldırılsın tam performans alayım diye kuruyorum.

Sorunu anlamadım ama bu tür toplama ISO dosyaları önermiyorum. Orijinal ISO dosyası varken ve içinde de birçok sürüm varken 3in1 gibi abidik gubidik sürümlerle işin ne?

Recep hocam bu ISO forumdaki @OgnitorenKs arkadaşın ISO'su hafifletilmiş versiyonu gereksiz hizmetleri kapatmış arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı