Windows Laptopa "High Sierra" nasıl kurulur?

Gerekli sistem gereksinimlerini karşılaması gerekiyor bilgisayarınızın. Güncel sistem gereksinimlerini Google'a search yapıp bulabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgili olan moderatör arkadaşımızı etiketliyorum. @claus
İntel Core i3 4.nesil.
8 GB RAM.
480 GB SSD olur mu?
Konuyu buldum yazdıklarına göre karşılaması gerekiyor. Peki nasıl kuracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel i3 4.nesil 8 GB RAM 480 GB SSD olur mu?
Konuyu buldum yazdıklarına göre karşılaması gerekiyor. Peki nasıl kuracağım?

DSDT gerekebilir %3 ihtimal HD4600 Clover Config'i lazım başka pargon software disk yönetim aracından APFS formatlayın istedigin alan kadar sornasında. RAW dosyasını USB yazıdırın etcer önerimdir USB olarak başlatın ayarlara girin NVIDIA disabled -0 tikli olsun oradan Config dosyasını seçin kurdunuz ama bir sorun fark ettiniz Wi-Fi yok Wi-Fi kartlar için kextler mevcut ama tabii bazıları olacak diye bir şey yok ethernet kullanabilirsiniz laptopunuzun pil göstergesi gözükmeyebilir ona da kext kurun vb sornasında Clover kurun kurduktan sorna yeniden başlatın olmadıysa tekrar USB ile bootlayın Clover ekranında ayarlara tıklayın oradan bütün girişlere Clover koy seçenegine tıklayın yeniden başlatın ve oldu sornasında Hackintosh'lu cihazınızın keyfini sürün :)

DSDT gerekebilir %3 ihtimal HD4600 Clover Config'i lazım başka pargon software disk yönetim aracından APFS formtlıyın istedigin alan kadar sornasında. RAW dosyasını USB yazıdırın etcer önerimdir USB olarak başlatın ayarlara girin NVIDIA disabled -0 tikli olsun oradan Config dosyasını seçin kurdunuz ama bir sorun fark ettiniz Wi-Fi yok Wi-Fi kartlar için kextler mevcut ama tabii bazıları olacak diye bir şey yok ethernet kullanabilirsiniz laptopunuzun pil göstergesi gözükmeyebilir ona da kext kurun vb sornasında Clover kurun kurduktan sorna yeniden başlatın olmadıysa tekrar USB ile bootlayın Clover ekranında ayarlar a tıklayın oradan bütün girişlere Clover koy seçenegine tıklayın yeniden başlatın ve oldu sornasında Hackintosh'lu cihazınızın keyfini sürün :) elim ağrıdı yaw.
Teşekkür ederim sağolun.

İndirip boot edip kuracaksınız. Hata alırsanız belirtirsiniz. Ayrıca işlemci tam modelinide belirtin.

İndirip boot edip kuracaksınız. Hata alırsanız belirtirsiniz. Ayrıca işlemci tam modelinide belirtin.
i3 4010U olması lazım.

Geri
Yukarı