Windows Update bazı güncelleştirmeler yüklenmedi

Marked One

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pripyat
Güncelleştirmeleri denetleyim dedim böyle bir sorunla karşılaştım. Windows 7'ye güncelleme desteğinin kesilmesiyle alakası var mıdır acaba?
Screenshot_2.png

Eğer yanlış bilmiyorsam şu 2 güncellemeyi yükleyemiyor.
Screenshot_3.png

Şu zamana kadar hiç bir uygulama ile sorun yaşamadım ama güncellemeler kısmında böyle durunca güncellemek istedim.

Güncelleştirmeleri denetleyim dedim böyle bir sorunla karşılaştım. Windows 7'ye güncelleme desteğinin kesilmesiyle alakası var mıdır acaba?
Eki Görüntüle 567606
Eğer yanlış bilmiyorsam şu 2 güncellemeyi yükleyemiyor.
Eki Görüntüle 567608
Şu zamana kadar hiç bir uygulama ile sorun yaşamadım ama güncellemeler kısmında böyle durunca güncellemek istedim.
Aynı hatayı bende aldım. 14 mart 2020 de destek kesildiği için. Ha bir de bu hatayı aldıktan sonra her bilgisayar açılış kapanışında güncellemeyi yapmaya çalışıp yapamıyordu. Birde bilgisayarı kullanırken bir anda %100 bellek kullanımı oldu. Baktığım da gördüm ki sorunun kaynağı Windows Update imiş. Şuan devre dışı bıraktım. Mutluyum.

Aynı hatayı bende aldım. 14 mart 2020 de destek kesildiği için. Ha bir de bu hatayı aldıktan sonra her bilgisayar açılış kapanışında güncellemeyi yapmaya çalışıp yapamıyordu. Birde bilgisayarı kullanırken bir anda %100 bellek kullanımı oldu. Baktığım da gördüm ki sorunun kaynağı Windows Update imiş. Şuan devre dışı bıraktım. Mutluyum.
Kral beni sadece şurada biriken güncellemeler delirtiyor ya. Hayır güncelleme almaması sorun değil ama madem almayacak bari görünmesin orada.😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı