Windows Update indirme hatası - 0x80070643

Bende de aynı hocam. Hiçbir değişiklik yok.
Sorun geçti mi 4 ay geçmiş bende hala aynı
Bu sorun da hiçbir zaman çözülmez. Formatsız en temiz çözüm Microsoft’un kendi Wushowhide toolu ile gizleyin. Ya da en güncel iso dosyasını indirin rufusla usb ye yazdırarak format atın. Sittin sene düzelmeyeceğini söyleyim size. Tool’un linkini daha önceki mesajlara giderek görebileceksiniz.

Arkadaşlar Windows 10 proyu home yapın onda bitlocker yok dolasıyla hatada yok basit bi sekilde prodan home gecebilirsiniz hem daha az ram kullanır hemde sistem hafifler İnternetten bakabilirsiniz gecis icin bende o sekilde halletim Win reyle ugrasmaktan sa sizde o sekide yapın

Arkadaşlar Windows 10 Pro'yu Home yapın onda BitLocker yok dolasıyla hatada yok basit bir sekilde Pro'dan Home gecebilirsiniz hem daha az RAM kullanır hem de sistem hafifler internetten bakabilirsiniz gecis icin bende o sekilde halletim Win reyle ugrasmaktan sa sizde o sekide yapın.

Hocam hangi videodan yaptınız link atar mısınız? Bir de Home'ye geçince tekrar Windows key isteme durumu falan var mı? Ya da farklı bir durum oluyor mu?

Format attım güncelleme gelmedi yaptı mı otomatik bilmiyorum.

Hocam hangi videodan yaptınız link atar mısınız? Bir de Home'ye geçince tekrar Windows key isteme durumu falan var mı? Ya da farklı bir durum oluyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam link bu evt ıstiyor

Güncelleme gecmisinden bakabılırsın

Bu sorun da hiçbir zaman çözülmez. Formatsız en temiz çözüm Microsoft’un kendi Wushowhide toolu ile gizleyin. Ya da en güncel iso dosyasını indirin rufusla usb ye yazdırarak format atın. Sittin sene düzelmeyeceğini söyleyim size. Tool’un linkini daha önceki mesajlara

Sorun geçti mi 4 ay geçmiş bende hala aynı
Maalesef Microsoft dedi ki sorunu biz cozemıyoruz Manuel olarak siz cozun diyorlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam link bu evt ıstiyor

Güncelleme gecmisinden bakabılırsın

Maalesef Microsoft dedi ki sorunu biz cozemıyoruz Manuel olarak siz cozun diyorlar
Kardeşim vallahi bu videodaki adımları izleyeceğine windows 10 pro’yu üstüne kur bundan bin kat daha iyi. Ya da WuShowHide tool ile gizleyin. WuShowHide tool ile gizlediğinizde Windows’unuz zarar da görmez sadece güncellemeyi hiç gelmemiş gibi saklar.

Wushowhide tool: https://download.microsoft.com/down...9cd-4275-8c95-1be17bf70b21/wushowhide.diagcab

Format sonrası disk yöneticisinde C diskindeki recovery bölümü 530mb’dan 850mb veya üstü olduysa kurmuştur ya da kurulmadıysa kuracaktır.

Arkadaşlar Windows 10 proyu home yapın onda bitlocker yok dolasıyla hatada yok basit bi sekilde prodan home gecebilirsiniz hem daha az ram kullanır hemde sistem hafifler İnternetten bakabilirsiniz gecis icin bende o sekilde halletim Win reyle ugrasmaktan sa sizde o sekide yapın
Yalnız Windows 10 Pro’da default olarak bitlocker kapalı geliyor. Bitlocker açık gelmediği için KB5034448 tool ile basitçe hide update denilerek gizlenebilir. Güncelleme kurulsa da kurulmasa da zaten işlev görmeyecek. Ram kullanımı konusunda da aralarında fark yok denilecek kadar az.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı