Çözüldü Windows Update nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaTheBigFish

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 3.60GHz işlemci.

ASRock A520M-HVS AMD AM4 DDR4 Micro ATX anakart.

Atom v2v650W güç kaynağı.

XFX Speedster SWFT 309 RX 6700 Core RX-67xlkwfdv 160 bitgddr6 10 GB ekran kartı.

Agı 512 GB NVMe M.2 SSD 2100 MB okuma / 1700 MB yazma.

Corsair Vengeance LPX 16 GB (2x8) DDR4 3600 MHz CL18 RAM.
Windows 10 olan işletim sistemimi 11'e yükseltmek istiyorum ancak bu şekilde bir hata alıyorum. Nasıl çözeriz?

Dosya Ekleri

• qwe.PNG
    qwe.PNG
    19,3 KB · Görüntüleme: 28
Windows 10 olan işletim sistemimi 11'e yükseltmek istiyorum ancak bu şekilde bir hata alıyorum. Nasıl çözeriz?

Windows 11 ISO dosyasını yükleyip klasöre çıkartın. setup.exe'yi çalıştırıp bu bilgisayarı yükselt tarzındaki seçenekle kurulum yapın.

Çözüm
Custom OS kullanıyorsunuz sanırım, onun uygulaması veya terminal komutları varsa oradan açmanız gerekiyor muhtemelen.

Hiçbir fikrim yok sistemi aldığımda FreeDOS durumdaydı bende klasik bir bilgisayarcıda yüklettim. Uygulamasını veya terminal komutlarını nereden bulabilirim?

Bilgisayarcı KMS kullanmış olabilir mi?

Bir CMD terminali açıp şu kodu girin eğer çıktıda KMS yazıyorsa o yüzden olabilir: slmgr -dli, şu kodda da süre yazıyorsa yine KMS'dir: slmgr -xpr

Bilgisayarcı KMS kullanmış olabilir mi?

Bir CMD terminali açıp şu kodu girin eğer çıktıda KMS yazıyorsa o yüzden olabilir: slmgr -dli, şu kodda da süre yazıyorsa yine KMS'dir: slmgr -xpr

İki komutuda denedim fakat ne KMS yazıyor ne de bir süre belirtilmiş.
Windows 11 ISO dosyasını yükleyip klasöre çıkartın. setup.exe'yi çalıştırıp bu bilgisayarı yükselt tarzındaki seçenekle kurulum yapın.
Şu anda Windows 11 ISO dosyası indiriyorum.

@k0vaaaks @Elliot Türkinson @Fueren yardımlarınız için teşekkürler yukarıdaki talimatı uygulayınca Windows 11'e geçiş yaptım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı