Windows XP ISO'su hangi formatta olmalı?

Daha fazla  
Arkadaşlar Windows XP için hangi format çeşidini seçmeliyim? NTFS denedim ama, Partition bölümünde indiremedi.

Rufus 2.17 ile yazdım.

Son düzenleme:
Iso orjinal, Rufusda FAT32 yapmayı denedim, Rufus illa NTFS yapacağım diyor. Şu an HBCD iso'su yükledim Mini Winxp sorunsuz açıldı. HDD'ye girmeye çalışırken dondu hata verdi. DBAN ile HDD'yi temizliyorum. Sence yerel disk bozukmudur?
HDD 60GB.

Fiziksel Disk olsada taksam derdim ama, DVD-CD Rom bozuk.

Iso orjinal, Rufusda FAT32 yapmayı denedim, Rufus illa NTFS yapacağım diyor. Şu an HBCD iso'su yükledim Mini Winxp sorunsuz açıldı. HDD'ye girmeye çalışırken dondu hata verdi. DBAN ile HDD'yi temizliyorum. Sence yerel disk bozukmudur?
HDD 60GB.

Fiziksel Disk olsada taksam derdim ama, DVD-CD Rom bozuk.
Bozuk olma ihtimali var. Çok eski bir HDD anladığım kadarıyla ki 60 GB depolaması var, hatta SATA bile olduğunu sanmıyorum.

DVD oynatıcı bozuksa alternatif olarak USB taşınabilir DVD oynatıcı takabilirsin. Bazı anakartlar USB'deki format dosyalarını görmezdi. Bu yüzden elimizin altında harici DVD oynatıcı tutardık. Hatta HP'nin siyah renkli bir modeliydi, sağlam cihazdı. O cihaz sayesinde çok format attım.

HOCAM!!! Yerel diskler açıldı! 2000 den kalma şarkılar, arayıpda bulamadigim oyunlar mı dersin hepsi var!
Şimdi tek bir sorun kaldı. onları nasıl kurtaracamç Flash bellek boyutu çok düşük Telefonu usb ile baglayıp öyle yapsam olur mu? Içimde Cennet doğdu şu an.

Tüm Technopat üyelerine çok teşekkür ediyorum!

Hocam format atamamamın sebebi şu iğrenç Flas bellek virüsleriydi. Ondan kurtuldum, Diskde yer yok filan demeye başlamışdı. Son çare HBCD kurup kurtarma ve temizleme yapma kaldı. Yani bu format işi çok çektirdi bana hocam :( ve o eski aradıgım oyunu buldum ismi: Men of Valor.

Hocam format atamamamın sebebi şu iğrenç Flas bellek virüsleriydi. Ondan kurtuldum, Diskde yer yok filan demeye başlamışdı. Son çare HBCD kurup kurtarma ve temizleme yapma kaldı. Yani bu format işi çok çektirdi bana hocam :( ve o eski aradıgım oyunu buldum ismi: Men of Valor.
Bence oyundan daha iyisini, geçmişteki anılarını bulmuşsun. Tabi oyun da bunun bir parçası.

Geri
Yukarı