Windows'tan Hackintosh'a geçiş

babazadehh

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
64gb 2133 mhz
SSD veya HDD modeli
500gb
Ekran kartı
rx 580 8gb
Anakart
Asus X99-E
İşlemci
i7 5930k
Merhaba yardım lazım.
Windows'tan Hackintosh sistemine geçmek istiyorum.

Hangi sürüm sistemi hızlı ve stabil çalıştırır ve bu sürümler yenilenmeli mi? Windows'taki gibi yenilemezsem ne olur?

Hackintosh RX580 destekliyor mu? Ama ekran kartı değişmek istemiyorum bu mümkün mü?
Peki Windows'tan Hackintosh'a gecerken neler kaybederim veya ne kazanirim?
İşim grafik tasarım Photoshop After Effects Illustrator fazla kullanıyorum.
Oyun sadece DotA 2 (önemli).
Peki Adobe programlarını crack versiyonlarını bulabilir miyim?
Veya Hackintosh'a gecerken mutlak para isteyecek applar var mı ki bunların crack versiyonu olmasın (ve mecbur para vermeli miyim?).
Çok aradım ama bulamadım istediğim cevapları iyisi ve kötüsü olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısaca donanımın Hackintosh destekliyor. Anakart adi ile hackintosh olarak arama yaparsan soruçlar karşına çıkacaktır.

Merhaba yardım lazım.
Windows'tan Hackintosh sistemine geçmek istiyorum.

Hangi sürüm sistemi hızlı ve stabil çalıştırır ve bu sürümler yenilenmeli mi? Windows'taki gibi yenilemezsem ne olur?

Hackintosh RX580 destekliyor mu? Ama ekran kartı değişmek istemiyorum bu mümkün mü?
Peki Windows'tan Hackintosh'a gecerken neler kaybederim veya ne kazanirim?
İşim grafik tasarım Photoshop After Effects Illustrator fazla kullanıyorum.
Oyun sadece DotA 2 (önemli).
Peki Adobe programlarını crack versiyonlarını bulabilir miyim?
Veya Hackintosh'a gecerken mutlak para isteyecek applar var mı ki bunların crack versiyonu olmasın (ve mecbur para vermeli miyim?).
Çok aradım ama bulamadım istediğim cevapları iyisi ve kötüsü olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eski videolarında kurulum videoları vardı. Kurduktan sonra güncelleme geldikçe sende en son sürümü kurarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı