Winsat performans sonuçları nasıl?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
HFM512GDJTNI-82A0A
Ekran kartı
1650Ti
Anakart
RO Stonic_RNS
İşlemci
Ryzen 5 4600H
Merhaba... CMD'de winsat formal komutuyla, PowerShell'de Get-CimInstance WIN32_WINSat komutuyla performans testi yaptım. Sonuçlar bu şekilde, iyi mi sizce? Graphics score düşük gibi geldi 6.5.

1708968257703.png

1708968270466.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekirdek işlemciye bağlı işlemci tam uymamış siteme SSD konusunda pek bir şey diyemem.
Laptop zaten hocam Nitro 5 AN515-44. Yani yapmam gereken bir şey yok değil mi, parçalarda bir sıkıntı yok. Graphics Score neden 6.5?

Laptop zaten hocam Nitro 5 AN515-44. yani yapmam gereken bir şey yok değil mi, parçalarda bir sıkıntı yok. Graphics score neden 6.5?

Sıkıntı yok zaten yapabiliceğin tek şey SSD değiştirebilmek bunada gerek yok gibi duruyor.

Yani SSD direkt olarak mı düşük yoksa kullandığım için mi eskimiş?

Kullandığın için değil SSD veya HDD gibi parçaların yazma ve okuma hızları var bu etkenler yüzünden düşük.
Benim önerim daha kaliteli yazma ve okuma hızı yüksek SSD almanız sonra da kurulum yapmanız.

Kullandığın için değil SSD veya HDD gibi parçaların yazma ve okuma hızları var bu etkenler yüzünden düşük.
Benim önerim daha kaliteli yazma ve okuma hızı yüksek SSD almanız sonra da kurulum yapmanız.
Hocam 512 SSD yetmediği için yeni 512 SSD almaya çalışıyorum. Hem yeni alıp hem eskisini değişecek bütçe yok maalesef.

Geri
Yukarı