Çözüldü Witcher 2 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ecqox

Centipat
İyi günler arkadaşlar. Bazı oyunlarda 0xc00007b hatası alıyorum. Bütün vc++ creditslerim yüklü netframework falan her şey yüklü. NBA2K20, CS:GO, PUBG gibi oyunlar açılıyor ama geçenlerde tekrardan Witcher 2 oynamak istedim ama 0xc00007b hatası aldım ne yaptıysam düzelmedi. Windows 10 kullanıyorum bu arada.
Sistem:
  • Ryzen 5 1600.
  • A320 sh2.
  • RX 570 8 GB.
  • 8 GB RAM.
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bunları silin;

C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_39.dll C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll

Şunu yükleyin;

Aynı hatayı hala alıyorum malesef..
Doğru bir şekilde rapor oluşturduğunuzdan emin misiniz? Şu videoyu yine de bir daha izleyin, bir rapor daha oluşturun. Emin olalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir önceki raporunuz gibi, yarım olmuş yine. Bir şey görünmüyor.

Ayrıca Max hocam benim önerime bir ekleme yapmıştı, onu da yaptınız değil mi?

Aynen videodaki gibi yapıyorum ve dediğiniz her şeyi yaptım, 3 kere denedim hep aynı rapor çıkıyor.

Raporda bir sorun yok. Oyunları Yeni Klasör gibi klasör isimlerinden açmaya kalkarsanız hata almanız normal.

Klasör isimleri Türkçe karakter ihtiva etmemeli.

Bir de hatayı Launcher.exe veriyor değil mi? Eğer oyunun Exe'i veriyorsa raporu ondan almanız lazım.

Son düzenleme:
Raporda bir sorun yok. Oyunları Yeni Klasör gibi klasör isimlerinden açmaya kalkarsanız hata almanız normal.

Klasör isimleri Türkçe karakter ihtiva etmemeli.

Peki ne yapmam gerekiyor hocam? Ve aynı klasör içinde başka oyunlarda var ama onlarda bir sıkıntı yok.

Aslında olması gerekeni yapsanız, yani Steam'i normal kursanız sorun olmayacaktı. Şimdi yapmanız gereken oyunu D:\Games\steamapps\common\the witcher 2\bin\witcher2.exe gibi taşımak.

Ayrıca hatayı veren witcher2.exe ise ona ait rapor paylaşın. Çözeriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı