Çözüldü Witcher 3 Novigrad rüyası görevi geçilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slqwex

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu görevde bir evdeyim bir kadın yapma kan dökülecek vs diyor bir yaratık var ve yukarı çıktım yukarıda çizimi incele diyor fakat efsunger hisleriyle baktım çizimi bulamadım. YT'den baktım ve yerini buldum fakat E'ye bastığımda bir şey olmuyor. Daha doğrusu E'ye bas bile demiyor. Görev büyük ihtimalle buga girdi ben yine de sorayım dedim. Tekrar başlamak istemiyorum.

Çözüm
Tüm açılarda E imgesi gelene kadar etkileşimin etrafından açılar yakalamaya çalışın çünkü yüksek ihtimal buga girmiş görev. Eğer bu dediğim olmazsa mecbur eski kayıt açıp devam edeceksin. Biliyorum, Witcher 3 gibi bir oyunda eski kayıta dönmek gıcık olabilir hele ki yan görevler yapıp ilerliyorsan.
Tüm açılarda E imgesi gelene kadar etkileşimin etrafından açılar yakalamaya çalışın çünkü yüksek ihtimal buga girmiş görev. Eğer bu dediğim olmazsa mecbur eski kayıt açıp devam edeceksin. Biliyorum, Witcher 3 gibi bir oyunda eski kayıta dönmek gıcık olabilir hele ki yan görevler yapıp ilerliyorsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Teşekkürler çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı