Witcher 3 "Silah Arkadaşları: Skellige" Görevi Kılavuzu Çıkmıyor

Gökberk AKAR

Hectopat
Arkadaşlar Witcher 3 oynuyorum. Silah Arkadaşları: Skellige görevinde taht veraset kavgasını çöz görevini yapamıyorum. Nereye gideceğini sarı ikonla haritada göstermiyor. Yardım edebilecek var mı? Ben mi yapamıyorum.

Ekran Görüntüsü (2).png

Arkadaşlar sorun çözuldü. Silah Arkadaşları:Novigrad ve Silah Arkadaşları:Velen görevlerini yaptım.
Silah Arkadaşları:Skellige görevini yapmadan Sisler Adası görevine gittim ve Silah Arkadaşları:Skellige görevi başarısız yazdı ve oyun devam etti. Büyük ihtimalle küçük bir bug oldu. Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Yapmanız gereken görev ''Musallat'' görevi. Cerys'i aradığımız bu görevden sonra Silah Arkadaşları: Skellige görevi güncelleniyor ve kılavuz çıkıyor.
3. sırada olan ve hala kılavuzu çıkmayan görev içinde ''Kral Hamlesi'' görevini bitirmeniz gerekiyor.
Size tavsiyem kral hamlesi görevini yapmadan silah arkadaşları görevini yapmamanız. Kral Hamlesi görevini yapınca herkes bir arada oluyor zaten. Silah arkadaşları görevini rahatlıkla bitirebilirsiniz o zaman.

Son düzenleme:
Yukarıda bir arkadaşımız belirtmiş skellige'de bir taraf seçip onun görevini yapman gerekiyor diğer konuşacağın kişiler ise dostun olan yan karakterler isimlerini unuttum ama görev yaptığın hemen herkesten yardım isteyebiliyorsun diye hatırlıyorum bir kontrol et istersen velen ve novigarda giderek deneyebilirsin belki görevi o şekilde verir.
ben zamanında taraf seçmeyip tarafsız kaldım buraya bağlayacağını bilmiyordum sonuçta şimdi ne yapmam gerek

Geri
Yukarı