Sürprizbozan Witcher 3'te hem Triss'e "Seni seviyorum" dedim hem de Yennefer'a "Seni seviyorum" dedim

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Noria

Femtopat
Daha fazla  
Oyunun başında Triss'e ilgi duyduğumdan dolayı limanda onu sevdiğimi söyledim ve kulede ilişkiyede girdim. Ardından Skellige'ye gittiğimde Yennefer'a ilgi duymaya başladım ve kafamda Triss işini bitirdim. Oyunda lore açısından da Yennefer daha iyi gözüktü gözüme. Son dilek görevinin sonunda onu sevdiğimi söyledim ve mutlu olarak ilerledim. Sorum ise ikisinde sevdiğimi söylediğim için ileride bir seçenek sunulur mu kimi sevdiğim hakkında. Eğer olursa Yennefer ii seçeceğim. Yoksa hepimizin bildiği yatak bağlama sahnesini geleceğini biliyorum ve gelmesini istemiyorum. Bu sahneden önce seçenek sunuluyormu kimi seçtiğim hakkında?

Yanlış hatırlamıyorsam Son dilek görevi Yennefer ile ilişkini belirliyor. Şimdi ya da asla görevi de Triss ile ilişkini belirliyor aslında önceki görevlerde ki eylemlerin çokta önemli değil diye hatırlıyorum eğer bu görevler de ikisine de evet demişsen ikisiyle romantizm yaşadığın için cezalandırılıyorsun yani sonuçlarını değiştiremiyorsun. Zaten sonrasında da kararını etkileyecek öyle romantizm adına bir olay yok. Olmazsa son dilek görevini yapmadan öncekini kaydına geri al Yennefer'ı reddet bir oyununda Triss ile romantizm yaşarsın başka bir zaman başladığında ise Yennefer ile romantizm yaşarsın hem diğer diyaloglara göz atma şansın olur.

Geri
Yukarı