Witcher 3'te nasıl gelişilir?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Oyuna dün başladım Xbox üzerinden oynuyorum. İlan tahtalarından ve sarı ünlem işaretli görevleri yapıyorum. 4 levelim ancak nasıl gelişebilirim? Sadece ana hikayeden mi yardırayım? Ek olarak iksir veya rün nasıl yapılır? YouTube'da rün taşı kullanma ve itemler gösterilmiş, o gereken malzemeleri nasıl elde edeceğim söylenmedi.

Oyun sardı. Metin2 gibi item efsun muhabbeti var. Umarım daha da sarar. DLC'leri oyun bittikten sonra mı oynayayım kafa karışıklığı olmaması için?

DLC'leri oyun bittikten sonra oyna çok seveceksin zaten. Ben Full ana hikayeden yardırmıştım zaten ana hikayede görev tamamladıkça level atlarsın. Özel, kısaca değerli itemlar haritanın belli başlı yerlerinde saklı oluyor yani keşfetmen lazım.

İksir ve rün yapımı için tariflerini yazan parşömenlere ihtiyacınız var onları satan yerlerden alabilirsiniz ama bence uğraşmayın yeni başlamışsınız kılıca önem verin. İlan tahtalarındaki görevler para için iyi ama pek tecrübe kazandırdığı söylenemez. Gelişmek istiyorsanız haritada dolaşın, güç noktaları var oradan güç emerseniz. Yetenek geliştirmek için 1 puan veriyor Ak Bostan'da onlardan bayağı vardı.

İksirler kısa sürelidir, saldırılarda yaralanmalarda yarar sağlar. Görevlerde gereken seviyeler yazıyor. Puan sistemine hiç dikkat etmedim ama bir süre ana görev yaparsanız daha hızlı gelişebilirsiniz.

DLC içinde sonlara doğru öneririm ben. Ben kafama göre oynadım ama görev çok birikince hangisini seçeceğime karar verememezlik yaşadım.

Hocam yan görev yap bence çok güzel yan görevler var ve seni geliştirir. Rün ben çok iyi anlatamam ama iksiri simya bölümünden yapacaksın zaten alt tarafta yazık ne işe yaradığı iksirin benim favori iksirlerim kırlangıç iksiri ve affrad iksiri iksiri ve can veriyor. Ben DLC'leri oyunun ana hikayesi bitince oynadım sende öyle oyna bence.

Hocam yan görev yap bence çok güzel yan görevler var ve seni geliştirir. Rün ben çok iyi anlatamam ama iksiri simya bölümünden yapacaksın zaten alt tarafta yazık ne işe yaradığı iksirin benim favori iksirlerim kırlangıç iksiri ve affrad iksiri iksiri ve can veriyor. Ben DLC'leri oyunun ana hikayesi bitince oynadım sende öyle oyna bence.
Tamamdır

İksir ve rün yapımı için tariflerini yazan parşömenlere ihtiyacınız var onları satan yerlerden alabilirsiniz ama bence uğraşmayın yeni başlamışsınız kılıca önem verin. İlan tahtalarındaki görevler para için iyi ama pek tecrübe kazandırdığı söylenemez. Gelişmek istiyorsanız haritada dolaşın, güç noktaları var oradan güç emerseniz. Yetenek geliştirmek için 1 puan veriyor Ak Bostan'da onlardan bayağı vardı.
Güç noktası derken nasıl gösteriyor haritada

Ana görevlere devam ederek. Yan görevlerde yapabilirsin. Witcher 3 görüp görebileceğin en basit aksiyon RPG oyunlarından biridir. Karmaşık hiçbir tarafı yok ve çok kolaydır. Görevlerin hepsinin önerilen bir seviyesi vardır. Onlara uygun şekilde hareket ettiğin sürece zorlanmazsın. 4 levelsin 20 level gereksinim duyan bir göreve gidersen orası başka tabii o zaman yapman imkansızlaşır görevleri.

Tamamdır

Güç noktası derken nasıl gösteriyor haritada
whiteorchardplacesofpower.jpg

Geri
Yukarı