Witcher 3'te sağlam kılıç nasıl yapılır?

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu oyunda kaliteli kılıcı da alsam karşımda ki adamları zor kesiyorum. Oyunun zorluk ayarı açık biraz daha gerçekçi olsun diye böyle oynuyorum fakat oyunun zorluk ayarı en kolay seçili iken de durum değişmiyor. Özellikle sarı ve kırmızı renkli olan ekstra bonuslar veren kılıçları alıyorum / yapıyorum fakat hala adamlar zor kesiliyor. Bunun bir yolu var mı acaba? Biraz ağır oynuyorum ben oyunu şu an Ciri'yi bulma görevindeyim sonlarına doğru yaklaştım. Bilenler bilir arada sırada Ciri olarak oynuyoruz oyunu. Ciri'nin elinde ki kılıç dandik olmasına rağmen bazen tek bile atabiliyorum, bazen kılıcı iki kere vurunca da ölüyorlar. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seviyen rakiplerinin seviyesine göre çok düşük olabilir. Eğer seviyen yakınsa zorluk ayarından kaynaklıdır. Hasarı en yüksek olan kılıcı kullanırsan sıkıntı olmayacaktır. Yan görevlerde falan sağdan soldan kılıç ve zırh buluyorsun, en iyilerini kuşanırsan sıkıntı çekmemen lazım. Witcher 3 çok zor bir oyun değil.

Arkadaşlar bu oyunda kaliteli kılıcı da alsam karşımda ki adamları zor kesiyorum. Oyunun zorluk ayarı açık biraz daha gerçekçi olsun diye böyle oynuyorum fakat oyunun zorluk ayarı en kolay seçili iken de durum değişmiyor. Özellikle sarı ve kırmızı renkli olan ekstra bonuslar veren kılıçları alıyorum / yapıyorum fakat hala adamlar zor kesiliyor. Bunun bir yolu var mı acaba? Biraz ağır oynuyorum ben oyunu şu an Ciri'yi bulma görevindeyim sonlarına doğru yaklaştım. Bilenler bilir arada sırada Ciri olarak oynuyoruz oyunu. Ciri'nin elinde ki kılıç dandik olmasına rağmen bazen tek bile atabiliyorum, bazen kılıcı iki kere vurunca da ölüyorlar. Yardımcı olabilecek var mı?
Size tavsiyem kendinize bir witcher okulu belirleyin ve o okulun witcher teçhizatı hazine görevlerini tamamlayın. Witcher teçhizatlarını giyerseniz set bonusu alırsınız. Her okul setinin kendine ait özellikleri vardır. Eğer şehirdeki gardiyanlara saldırmaya kalkarsanız hepsinin kafasının üstünde kurukafa işareti çıkar bu da öldürmen imkansız gibi bir şey. Yukarıda arkadaş oyunda belirli kılıçlar var o kılıçlar dışında başka kılıç üretemezsin demiş yanlış bilgi. Şemasını ve diyagramını topladığınız her teçhizatı o teçhizatın ustası olan demirci zırhçı gibi npc lerde üretebilirsiniz.

Hazine görevlerindeki efsunger teçhizatlarını bul oyunda en güçlü ekipmanlar onlardır leveline uygun olanı bul onu demircide yükselt ayarla kullan ilk başta genelde grifin okulu verir. En güçlüsü kurt okuludur zırh olarak en iyisi ayı okuludur estetik bir görüntü ve hızlı bir Witcher olmak istiyorsan en iyisi kedi okuludur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazine görevlerindeki efsunger teçhizatlarını bul oyunda en güçlü ekipmanlar onlardır leveline uygun olanı bul onu demircide yükselt ayarla kullan ilk başta genelde grifin okulu verir. En güçlüsü kurt okuludur zırh olarak en iyisi ayı okuludur estetik bir görüntü ve hızlı bir Witcher olmak istiyorsan en iyisi kedi okuludur.
En güçlü demek yanlış olur. Set olarak bir araya geldiklerinde en işlevsel teçhizatlar diyelim.

Seviyen rakiplerinin seviyesine göre çok düşük olabilir. Eğer seviyen yakınsa zorluk ayarından kaynaklıdır. Hasarı en yüksek olan kılıcı kullanırsan sıkıntı olmayacaktır. Yan görevlerde falan sağdan soldan kılıç ve zırh buluyorsun, en iyilerini kuşanırsan sıkıntı çekmemen lazım. Witcher 3 çok zor bir oyun değil.

Zor demedim zaten hocam. Adamlar zor ölüyor. Elimde seviyeme göre en iyi kılıçlar var fakat bayağı vurmam gerekiyor.

Ben oynarken kedi okulu setini kullanıyordum hem hızlı hem güçlüydü ekipmanları denedin mi hiç?

Kedi okulu zırhlarını topladım fakat daha iyi bir zırh buldum onunla takılıyorum bu aralar. Bu zırhı kullanıyorum;

marek-madej-skellige-armor-final.jpg

Size tavsiyem kendinize bir Witcher okulu belirleyin ve o okulun Witcher teçhizatı hazine görevlerini tamamlayın. Witcher teçhizatlarını giyerseniz set bonusu alırsınız. Her okul setinin kendine ait özellikleri vardır. Eğer şehirdeki gardiyanlara saldırmaya kalkarsanız hepsinin kafasının üstünde kurukafa işareti çıkar bu da öldürmen imkansız gibi bir şey. Yukarıda arkadaş oyunda belirli kılıçlar var o kılıçlar dışında başka kılıç üretemezsin demiş yanlış bilgi. Şemasını ve diyagramını topladığınız her teçhizatı o teçhizatın ustası olan demirci zırhçı gibi NPC'lerde üretebilirsiniz.

Hocam üretim de sorun yok onu biliyorum da bir tane sınıfın tüm zırhlarını da tamamladım hatta kılıçlarını da ürettim fakat elimde ki kılıçtan daha düşük hepsi. Yani hasarları falan az hep. Adamlara sanki plastik kılıçla vuruyormuş gibi hissediyorum canları çok az düşüyor her vurmam da. Zorluk ayarını kolay yaptım düzelmedi. Bir sorun var ama nerede bilmiyorum.

Hazine görevlerinde ki efsunger teçhizatlarını bul oyunda en güçlü ekipmanlar onlardır leveline uygun olanı bul onu demircide yükselt ayarla kullan ilk başta genelde grifin okulu verir en güçlüsü kurt okuludur zırh olarak en iyisi ayı okuludur estetik bir görüntü ve hızlı bir Witcher olmak istiyorsan en iyisi kedi okuludur.

Zırh yükseltme var mı oyunda? Yoksa sadece basıp giyiyor musun olduğu gibi?

Zor demedim zaten hocam. Adamlar zor ölüyor. Elimde seviyeme göre en iyi kılıçlar var fakat bayağı vurmam gerekiyor.

Kedi okulu zırhlarını topladım fakat daha iyi bir zırh buldum onunla takılıyorum bu aralar. Bu zırhı kullanıyorum;

Eki Görüntüle 1784245

Hocam üretim de sorun yok onu biliyorum da bir tane sınıfın tüm zırhlarını da tamamladım hatta kılıçlarını da ürettim fakat elimde ki kılıçtan daha düşük hepsi. Yani hasarları falan az hep. Adamlara sanki plastik kılıçla vuruyormuş gibi hissediyorum canları çok az düşüyor her vurmam da. Zorluk ayarını kolay yaptım düzelmedi. Bir sorun var ama nerede bilmiyorum.

Zırh yükseltme var mı oyunda? Yoksa sadece basıp giyiyor musun olduğu gibi?
Var tabi kardeşim Witcher teçhizatlari toplamda 5 kere yükseliyor fakat yükseltmek için üst seviye hazine görevlerini de yapman lazım. Mesela üstünde x adına bir zırh var bu zırhı y seviyesine çıkarmak için hem x teçhizatına hem de y teçhizatınin şema veya diyagramlarna sahip olman gerek. Şunu da belirteyim oyunun zorluk seviyesini düşürmene rağmen bir şey değişmiyorsa düşman ölçekleme ayarını kapat bir de öyle dene.

Geri
Yukarı