Witcher 3'ten önce diğer oyunları oynamamak hikâyeyi bozar mı?

Ben seriye direkt Witcher 3'ten başlamıştım ve bu da bir süre sonra oyundan soğumama neden oldu. Oynanışın dandik olmasının da etkisi var ancak diğer oyunlarını oynamamam, oyundan soğumam da en büyük etken olabilir.

Bayağı bir bağlantısı var sanırsam. Ben öyle yaptım (Witcher evreni hakkında çok bilgisi olan bir tanıdığımdan hikayeyi özet olarak dinlememe rağmen oyundaki karakterlerin çoğunun ne olduğunu anlamadım.) ve pek bir şey anlamadım.

Direkt 3Ü oynamış biri olarak söylüyorum, çok rahat anlarsınız. Sadece bazı konuları anlamayabilirsiniz, zaten oyun sizi kendine çekmişse onları da araştırarak öğrenirsiniz.

Witcher 3'ten önce diğer Witcher oyunlarını oynamama gerek var mı anlamak için. Yoksa diğerlerini oynamasam anlar mıyım?
Oyunlar birbiriyle bağlantılı. Witcher 3'ün başında Emhyr tarafından Nilfgaard'a çağırıldığında sana Witcher 2'de yaptıkların hakkında soru soruyorlar senin verdiğin cevaplara göre oyunda küçük de olsa değişiklikler oluyor.(Letho'nun yaşaması gibi.) Onun dışında diğer oyunları evreni tanımak için oynayabilirsin ama oynamasanda zevk verir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı