Word'de ölçekli çıktı alma

sauths

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, elimde Arduino modülleri var. Pinlerinde herhangi bir şey yazmıyor ben de çok sık kullanmadığım için pinlerin ne olduğunu unutuyorum. Bunun için Word'de tablo çizip çıktı alıp modüle yapıştırmak isityorum ama tam istediğim boyutlarda çıktı nasıl alabilirim bilmiyorum. A4 kağıdına basacağım. Tablomun büyüklüğü, tam modülün yapıştırılacak kısmı kadar olsun isitiyorum. Tabii bunlar çok küçük boyutlar. Mesela Wi-Fi modülünün etiket yapıştırmaya müsait kısmı 1.3 cm x 1.5 cm boyutunda. Bunu nasıl ayarlayabilirim? Şimdiden teşekkürler.

1639821350725.jpg

Bir A4 kağıdından oraya yetecek kadar bir parça kesip ardından üstüne istediğinizi yazıp yapıştırabilirsiniz isterseniz. Bu da alternatif bir fikir.

Bir A4 kağıdından oraya yetecek kadar bir parça kesip ardından üstüne istediğinizi yazıp yapıştırabilirsiniz isterseniz. Bu da alternatif bir fikir.
Teşekkürler. Evet mantıklı ıama ben biraz güzel olsun istiyorum yani.Böyle bir yöntemi öğrenirsem başka şeylere de etiket yapıştırırım diye düşündüm, hatta arkası yapışkanlı kağıtlardan alıp basabilirim etiket.

Teşekkürler. Evet mantıklı ama ben biraz güzel olsun istiyorum yani. Böyle bir yöntemi öğrenirsem başka şeylere de etiket yapıştırırım diye düşündüm, hatta arkası yapışkanlı kağıtlardan alıp basabilirim etiket.
Word'de kağıdın alt köşesine bir yerine yazın. Böylece tam köşede olur yazınız. Siz de makas ile kolayca kesebilirsiniz.

Yandaki cetveli kullanabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1244934
Teşekkürler. Oradaki ölçekler cm cinsinden mi? Bir de 1,3 cm için mesela 3 mm ince ayarını yapabilir miyiz? Cetvelde baya büyük gösterilmiş ölçek kısmı.
Word'de kağıdın alt köşesine bir yerine yazın. Böylece tam köşede olur yazınız. Siz de makas ile kolayca kesebilirsiniz.
Kesme kısmı için evet ama tablonun cm cinsinde tam denk gelmesini nasıl ayarlayacağız?

Word'ü en son uzun yıllar önce kullandığım maalesef yardımcı olamayacağım. Bilen kişiler yardımcı olursa daha iyi olur. Yanlış bir bilgi verip sizi yanlış yönlendirmek istemem.

Teşekkürler. Oradaki ölçekler cm cinsinden mi? Bir de 1,3 cm için mesela 3 mm ince ayarını yapabilir miyiz? Cetvelde baya büyük gösterilmiş ölçek kısmı.

Kesme kısmı için evet ama tablonun cm cinsinde tam denk gelmesini nasıl ayarlayacağız?
Dosya>secenekler>gelismis>goruntuleme.
1639822959739.png

Yeni konular

Geri
Yukarı