www.torrentler.com üyesi hırsız AdkinScott!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
NBA 2K14 Tuş Ayarları [PC] !

Arkadaş benim konumu paylaşmış ve kesinlikle alıntı değildir demiş. İllegal işler yapan bu forum üstüne bir de gerçek olmayan bir PS3 çekilişi ile de prim yaptı. Şimdi de gelmiş tamamen bana aittir diyor...

Ben torrentler.com'da sizin konunuzu paylaşmış olduğumu iddia ettiğiniz üyeyim. Sırf sitemizde küfür edip engellendiğiniz için sitenize kaydoldum. Buyrun buradan konuşalım. Herkesin gözü önünde. Benim kimseden korkum yok ve alıntı değildir diyorsam alıntı değildir. Sitemizde yazdığım yazıda da belirttiğim üzere hepsi kendi emeğim. Madem bu kadar alıntıdır diye ortalığı inletiyorsunuz , buyrun seri önüme kanıtlarınızı. Ya da iddialarınızla oturduğunuz yerde kalın. Ama çok meraklı iseniz teamviewer'dan herşeyi belirtebilirim. Söylediğim gibi yanlış bir şey yapmadım ve korkum yok. Buyrun ; 'Hodri Meydan.'

Öncelikle merhaba,

Oyuna giriyoruz ve ESC tuşuna basıyoruz ana menüde. Daha sonra "OPTIONS > MY CONTROLLER > CONTROL SETUP" adımını izliyoruz.

Boşluk tuşu ile tuş atamalarını değiştiriyorsunuz ve fotoğraftaki gibi yapıyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar. NBA 2K14 için tuş ayarlarını sizinle paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

Oyuna Girin ok Esc'ye Basın ok Options ok My Controller ok Control Setup adımlarını izleyin.

Atamaları değiştirmek için Boşluk(Space) tuşunu kullanacaksınız. Ardından fotoğraflardaki adımları izleyin :

-Benim kurduğum cümleler ile sizin cümeleler arasında sadece birkaç kelime var. Diğerlerinde ise 3. çoğul şahış ekim yerine siz 3. tekil şahış kullanmışsınız.
-Fotoğraflara dikkatli bakarsanız çözünürlük aynı, 1440x900. Yani benim monitör çözünürlüğümün boyutu kadar.
-2. olarak ise tuş atamaları tamamen aynı.
-Fotoğraftaki seçili yerler 3'ünde de aynı.
-Fotoğrafta sağ allta NBA 2K14 amblemi arada sırada boş bir beyazlık haline geçmektedir ve 3 fotoğrafta da aynı.
-Arka plandaki altıgen şekiller hareket edip değişmektedir ve ne tesadüfse bir tane fark yok. :)
-Flare ışıkların parlaklık şiddeti artıp azalmaktadır oyunda ve onda da bir tane fark yok. :)
-Konu gününde senden erken yaptığım için de benim senden çalma ihtimalim yok. Yani sonuç belli.

Genel Tuş Bilgileri:

X: Pas
E: E+D smaç, defanstayken sadece E tuşu ise zıplama ve blok
D: Şut
Tab: Oyuncu çağırma
W: Kime pas vereceğinizi daha detaylı seçmek için atanmış bir tuş
Q: Pas tamamlayıcı
Shift: Hızlı koşma, Q+Shift dribbling ile hızlı koşma
Up, Down, Left, Right: Yön tuşları

Genel tuş ayarlarından da bahsedeyim :

X: Pas
E: E + D smaç , defanstayken sadece E tuşu ise zıplama ve blok
D: Şut
Tab: Oyuncu çağırma
W: Kime pas vereceğinizi daha detaylı seçmek için atanmış bir tuş
Q: Pas tamamlayıcı
Shift: Hızlı koşma , Q + Shift dribbling ile hızlı koşma
Up , Down , Left , Right: Yön tuşları

-Söylenen tuş atamaları, kelimeler, açıklamalar tamamiyle aynı.

Hala aksini iddia mı ediyorsun?

O zaman bir de fotoğraflı açıklama yapalım sana.
0TQ8H2u.jpg

14bQtMu.jpg

3. fotoğrafı da yapmama gerek yoktur sanırım.

Hatta bir tane de videolu açıklama yapalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ta bulunan konu 02.10.13, 17:46 tarihin de açıldı ve 1 kez bile düzenlenmedi. Torrentler.com'da ise 03-10-2013 18:16 tarihin de açılan çalıntı rehber ''(Bu Mesaj Bugün 18:38 değiştirilmiştir. Değiştiren : AdkinScott.)'' bugün düzenlendi.

Halen ''Umarım beğenmişsinizdir. Konu tamamen kendi emeğimdir ve alıntı değildir. Herkese iyi forumlar..'' bu ifadeyi kullanmak saçmalıktan öte değil. İllegal paylaşım yapıp kimseyi de şikayet edemezsiniz bunu da aklınızın bir köşesine yazın. Elimde Facebook sayfasınızdan sitenizin seviyesini gösteren bir ekran görüntüsü var. Şuan paylaşma gereği duymuyorum ama istenilirse paylaşabilirim. Kimi şikayet edeceksiniz ? Edin de görelim...

http://www.torrentler.com/konu-nba-2k14-tus-ayarlari-pc.html?page=2

http://www.torrentler.com/konu-nba-2k14-tus-ayarlari-pc.html?page=3

Birde Allah korkusu varmış, senin müslümanlığına tüküreyim. Sizin gibiler yüzünden insanlar dinlerinden soğuyor.

5x94xbA.png

Konuya gelince ben orada belirttiğim gibi Hiçbir Forum Sitesinden çalmadım.
Ama tek bir şey söyleyeceğim. Ben Allah korkusu olan bir insanım ve Allah şahidim olsun ki konuda yazdıklarımın hepsi kendi emeğimdir.
Eğer hala bana inanmayan herhangi birisi varsa benimle iletişime geçsin.
Kimseye boyun eğecek kadar aşağılık bir insan olmadığım gibi hiçbir emeğin de boş bir insan tarafından çamurlanmasına izin vermeyecek kadar da delikanlıyım.

Yazıların linki:NBA 2K14 Tuş Ayarları [PC] !

Sözünün arkasında dur o zaman. Sadece "Evet bu konudan aldım ve konuyu sileceğim." desen olay bitmişti çoktan.

Yetkili kişilerin de "ç"alıntı yapılan o konunun silinmesini rica ediyorum. Bu kadar kanıt yeterli diye düşünüyorum.

Benzeri bir durum benim de başıma gelmişti hatırlarsanız. Hırsız VGenovese - Bloglar - Technopat Forum O da pişkinlik yapıp inkar etmeye kalkmış hatta demediği lafı bırakmamıştı. Sonunda hak yerini buldu ve konu kaldırıldı. Bakalım bu olayın sonunda ne olacak ?

Benzeri bir durum benim de başıma gelmişti hatırlarsanız. Hırsız VGenovese - Bloglar - Technopat Forum O da pişkinlik yapıp inkar etmeye kalkmış hatta demediği lafı bırakmamıştı. Sonunda hak yerini buldu ve konu kaldırıldı. Bakalım bu olayın sonunda ne olacak ?

Sonuç bariz belli hocam. Arkadaş NBA 2K14'ü oynanamıştır belki de. Çünkü menüde hareketli flare, altıgen ışıklar, amblemler olduğunu bile bilmiyor galiba. Konu %100 "ç"alıntıdır.

Konuyu kaldıracaklarını v.s. zannetmiyorum sitenin yöneticisi adam gibi biri olsaydı Facebook'da insanlara küfür etmezdi. Seviyesiz primciler için uğraşmaya bile değmez.

Daha edeceklermiş :D Kahkaha attım ; https://www.technopat.net/forum/dig...torrentler-com-ps3-cekilisi-sahtekarligi.html

HSZ3WFy.png
VCr9yFf.png

Konuşmalarınıza Bakılırsa Akıl Yaşınız Epey Aşağıda Akıl Yaşı Aşağıda Olunca Bizde Aşağı Mı İnelim Yani Tabi Ki Hayır..Size Bu Zeka Küpü Aklınızla Başarılar Dilerim.Şu Sitede Adam Gibi Adam Olsa Gelir Bir Yetkiliyle Konuşur Ama Siz Ne Yaptınız Gittiniz Bir Konu Altına Yetkili Olmayan Kişinin Konusunun Altına Yorum Yaparak Olay Çıkardınız. Gerçekten Bu Yaptığınız Adamlık Değil. Aklınız Varsa Eğer Gelin Bir Yetkiliyle Konuşun Daha Ne Değişir Bilmiyorum.Bu Forumu Boşuna Kurmuşsunuz Akıllı Biri Olmadıktan Sonra İsterse Dünya Sıralamasında Birinci Olsun Burası.

Şu an forumda yetkili kişilerle görüşüyorum. :) Siz de hala diyorsunuz bilmem ne. Size yazacak sayfalarca yazı var da neyse. Küfür etmek akıl yaşını yükseltiyorsa size başarılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı