Xbox 360 ASUS B350 M-K ve RAM'le takas edilir mi?

walksha

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG Mobile ve GTA 5 tarzi oyunlar oynamak istiyorum. Fazla beklentim yok. Sizcee bu anakart ile takas yapıp GTX 1050 takıp bir de işlemci çekip kullanılir mı? Takas mantıklı mı?

Xbox 360 ikinci elde 2000-3000 ediyor. Yine anakart da o civarda RAM'le beraber. Yani, size kalmış. Ben olsam takas etmezdim. XBOX 360'ın nostaljik değeri var gözümde...

Üstünde 16 ram var toplam bildiğim kadarı ile

Xbox 360 ikinci elde 2000-3000 ediyor. Yine anakart da o civarda. Yani, size kalmış. Ben olsam takas etmezdim. Xbox 360'ın nostaljik değeri var gözümde...

Ya varda tutulmuyor aslında 2'ye ilana koydum alan yok bir de sıkıldım artık yani ne yapayım bilmiyorum ya.

Üstünde 16 ram var toplam bildiğim kadarı ile

Ya varda tutulmuyor aslında 2'ye ilana koydum alan yok bir de sıkıldım artık yani ne yapayım bilmiyorum ya.
30 FPS rahatsız etmiyorsa kütüphanesini yalayın yutun bence. Boş bir kütüphanesi yok XBOX 360'ın. GTA 5, PUBG Mobile oynamaktan daha keyifli vakit geçirirsiniz...

30 FPS rahatsız etmiyorsa kütüphanesini yalayın yutun bence. Boş bir kütüphanesi yok XBOX 360'ın. GTA 5, PUBG Mobile oymaktan daha keyifli vakit geçirirsiniz...
Neredeyse tüm kütüphanesini aldım oynadım gta yi iki defa bitirdim hikaye modunda böyle bir teklif gelince sorayım dedim alsamda iyice toplardim para elime geldikce

İlan paylaşabiliyorsanız talibim.

İlan paylaşabiliyorsanız talibim.
Takaslik biseyiniz varsa daha çok ilgimi var bilgisayar için

Yeni konular

Geri
Yukarı