Xbox 9. nesil gamepad deadzone test sonuçları nasıldır?

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Ürünü bugün teslim aldım, sonuçları yorumlayabilir misiniz, hangi sonucu dikkate almak gerekir?

1. Test: analogları sonuna kadar ittirip yavaşça 360 derece döndürdüm;

1.png

2. Test: analogları daire içerisinde tutmaya çalışarak yavaşça 360 derece döndürdüm;

2.png

2.olarak yaptığınız testin sonucunun aslında bir önemi yok, çünkü bu test zaten analog çubuğunun sınırlarının ne kadar çember içinde kaldığını ölçüyor. 1. test sonuçları da gayet iyi. Genelde yeni alınan kollarda bu değerler çıkar. Nadiren de olsa %4-5 çıkan kollar oluyor fakat aradaki farkı hissetmeniz bence imkansız.

Benim de böyle, normal.

2.olarak yaptığınız testin sonucunun aslında bir önemi yok, çünkü bu test zaten analog çubuğunun sınırlarının ne kadar çember içinde kaldığını ölçüyor. 1. test sonuçları da gayet iyi. Genelde yeni alınan kollarda bu değerler çıkar. Nadiren de olsa %4-5 çıkan kollar oluyor fakat aradaki farkı hissetmeniz bence imkansız.

Benim de böyle, normal.

Teşekkürler, değişim isteyecek bir durum yok yani? Gamepad rehberi olan hocam değişim iste deyince arada kaldım bende;
1707997227865.png

Teşekkürler, değişim isteyecek bir durum yok yani? Gamepad rehberi olan hocam değişim iste deyince arada kaldım bende;
Eki Görüntüle 2116823
Değişim isteseniz bile benzer bir oranlı kol gelme ihtimali %90 hocam. Ki zaten bu hali bile gayet iyi, hiçbir sıkıntı yaşamazsınız oynarken.

Değişim isteseniz bile benzer bir oranlı kol gelme ihtimali %90 hocam. Ki zaten bu hali bile gayet iyi, hiçbir sıkıntı yaşamazsınız oynarken.
Teşekkür ederim, haklısınız.

Hocam değişim iste diyenin gazına geldik, daha beter kol geldi :D @Takeshi Kovacs

1708689683637.png

Son düzenleme:
Bir daha değişim isteyin hocam bir kere bulaşmışsınız bari eskisi gibi bir tane bulun 😁
Verdim bile kargoya, açılıp test edilmesini özellikle ilettim. %10 altı gelirse kullanırım, üstü gelirse iade ederim, nasip değilmiş diyerek :D

Yeni ürün geldi, kullanacağım bunu. Boşuna 2 hafta uğraştık :D @Takeshi Kovacs
1709127749204.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı