Çözüldü Xbox 9. nesil kontrolcü analog tuşu sabit değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

itwasgooday

Hectopat
Analog tuşunu çekince yukarı geliyor ve itince normal oturuyor. İki analog da bu şekilde. Bunu yaparken güç uygulamıyorum. Sadece tutup kaldırıyorum ve kalkıyor. Bu beklenen bir durum mudur yoksa bendeki kontrolcünün analogları olması gereken gibi sabit değil mi? Analog tamamen çıkmıyor. Sadece bir miktar yukarı hareket payı var.

Evet tamamen normal. Bendeki kol da böyle. Neden böyle bir şey deneme ihtiyacı duydunuz ayrıca?
Ben geçmiş kötü tecrübelerim sonucu aldığım cihazları geldikten sonra detaylıca test eder sorun varsa üreticiyle iletişime geçerim. Bunu da şans eseri fark etmiş oldum. Bir de aldığım üründe sadece bendekine özel bir sorun olsun istemem. Normal olması rahatlattı. Teşekkürler.

Analog tuşunu çekince yukarı geliyor ve itince normal oturuyor. İki analog da bu şekilde. Bunu yaparken güç uygulamıyorum. Sadece tutup kaldırıyorum ve kalkıyor. Bu beklenen bir durum mudur yoksa bendeki kontrolcünün analogları olması gereken gibi sabit değil mi? Analog tamamen çıkmıyor. Sadece bir miktar yukarı hareket payı var.

Çok çok normal bende 2 tane kol var ikisinde de oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı