Xbox Ark Survival Türkçe dil desteği nasıl kullanılır?

İşletim sistemi
Windows 10

müZiSyeNn

Centipat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
RTX 2060 SUPER
Anakart
h410m
İşlemci
intel i5-9400F
Ark Survival Evolved oyununu diğer platformlardan daha ucuz olduğu için Xbox platformundan aldım. Alır iken de ayrıntılar kısmında Türkçe dil desteğinin de olduğu gösteriliyordu. Ark Ultimate Survival Edition halini aldım. Oyunu sorunsuz şekilde indirdim ve giriş yaptım ancak Türkçe değildi. Ayarlar kısmında da dil değiştirme seçeneği bulunmuyor. Nasıl Türkçe yapabilirim sorusu için internette çok kez araştırma yaptım ancak sonuç yok. Oyunun satın alma sayfasında Türkçe dil desteği olduğu söyleniyor ise muhakkak Türkçe yapılabiliyor olması lazım? Oyunu D diskime kurdum ve hiçbir dosyasına erişemiyorum. Veya diğer oyunlarda yapabildiğim dosya konumuna git seçeneğini Ark için yapamıyorum. Herhangi bir çözümü var mı yok mu anlamış değilim. Bu sebeple buraya yazıyorum. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim Türkçe yapabilmemin herhangi bir umudu var mı yok mu varsa nasıl şeklinde.C diskteki kullanıcılar klasörünün devamında veya windowsapps klasörü ile ilgili olabilecek her şeyi denedim ancak yanıt yok.

Geri
Yukarı