Xbox Game Pass vs PS Plus

Ben sana kalite açısından PS Plus tercih ederim ama PC oyunları için Xbox Game Pass öneririm. Ama bence ikisini de alma git NVIDIA GeForce NOW al tertemiz her şeyi oyna. Umarım yardımcı olmuşumdur :)

Bu tercih değil, yanlış bilgi. GeForce NOW aldığında bütün oyunları oynayamaz. GeForce NOW platformu sadece sende olan oyunları kendi sistemlerinden oynatan bulut oyun sistemi. Oyuna sahip değilseniz oynayamıyorsunuz.

Konuya gelecek olursak, Xbox Game Pass önerimdir.

Yanlış bilgi
FIFA 24 mu hocam? Ayrica o PS Plus bitince siliniyor oyunlar diye biliyorum.

Evet, hayır silinmiyor PS Plus'a gelen oyunlar kütüphaneye eklenip sonsuza kadar sizin oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Efresh01
PlayStation Plus'ı iptal ettiğimde hangi aylık oyunları kaybederim?

PlayStation Plus aboneliğiniz sona erdiğinde, aboneliğiniz kapsamında ücret ödemeden indirdiğiniz içerikler (ör. aylık oyunlar) artık kullanılamayacaktır. Ancak para puan kodu kullanarak aldığınız PlayStation Plus paketleri ve avatarlar ile PlayStation Plus indirimleriyle satın aldığınız içerikler sizde kalacaktır.
Kaynak: PlayStation Plus aboneliğini iptal etme.

Son düzenleme:
FIFA 24 mu hocam? Ayrica o PS Plus bitince siliniyor oyunlar diye biliyorum.
FC24 aylık oyun olarak verildi, aylık oyunlar kütüphaneye eklendikten sonra sonsuza kadar sizde kalıyor. PS Plus abonesi olduğunuz süre boyunca kütüphanenize eklediğiniz aylık oyunları oynayabiliyorsunuz, PS Plus abonesi olmadığınız süre boyunca o oyunları oynayamıyorsunuz fakat kütüphanenizde kalmaya devam ediyor ve tekrardan PS Plus abonesi olunca erişime açılıyor.

FC24 aylık oyun olarak verildi, aylık oyunlar kütüphaneye eklendikten sonra sonsuza kadar sizde kalıyor. PS Plus abonesi olduğunuz süre boyunca kütüphanenize eklediğiniz aylık oyunları oynayabiliyorsunuz, PS Plus abonesi olmadığınız süre boyunca o oyunları oynayamıyorsunuz fakat kütüphanenizde kalmaya devam ediyor ve tekrardan PS Plus abonesi olunca erişime açılıyor.

Hocam sonuç olarak oynayamıyor, oynama hakkınız üyeliğiniz bittiği için siliniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı