Xbox hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam bir şey vardı sanırım yüklediğiniz oyunları başka bir buluta yüklüyorsunuz istediğiniz zaman o buluttan ana SSD'ye taşıyabiliyorsunuz öyle bir şey var mıydı?
Tam hatırlamıyorum ama buluttan SSD'ye taşıma olayı yoktu sanki. Xbox One ve üzerinde kendi kendine buluta kaydediyordu. Xbox 360'da ise manuel olarak yapılıyordu ve HDD içerisinden buluta, buluttan HDD'ye aktarım mevcuttu. Yeni Xbox'larda yok bu özellik.

Tam hatırlamıyorum ama buluttan SSD'ye taşıma olayı yoktu sanki. Xbox One ve üzerinde kendi kendine buluta kaydediyordu. Xbox 360'da ise manuel olarak yapılıyordu ve HDD içerisinden buluta, buluttan HDD'ye aktarım mevcuttu. Yeni Xbox'larda yok bu özellik.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Game Pass olması Xbox için yeterli. Eğer Sony oyunları tutkunu değilsen ve bütçende kısıtlı ise Xbox almanı öneririm. 1 TB Series S işini görecektir. Tabi ki üst düzey donanım beklentin yoksa.

Game Pass olması Xbox için yeterli. Eğer Sony oyunları tutkunu değilsen ve bütçende kısıtlı ise Xbox almanı öneririm. 1 TB Series S işini görecektir. Tabii ki üst düzey donanım beklentin yoksa.

Arkadaş PC'sinin olduğunu dile getirmiş bu durumda değiştirmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı