Xbox olarak gözüken gamepad nasıl PS olarak gösterilir?

361229

Hectopat
İnternetten gamepad aldım fakat Xbox kolu olarak görüyor. (PES'te falan). PlayStation kolu olarak görmesini istiyorum. Yapma şansım var mı?

Sider PES 2020 içinde var biraz araştırırsanız bulabilirsiniz diye umuyorum bende biraz araştıracağım eğer bulursam linkini atarım.

SmokePatch Controller buttons addon buldum sanırsam bir göz atın
yükledim ve bir dosya geldi bana içinde ise bir CPK dosyası var bunu ne yapacağım yardım eder misiniz ?
Sider PES 2020 içinde var biraz araştırırsanız bulabilirsiniz diye umuyorum bende biraz araştıracağım eğer bulursam linkini atarım.

SmokePatch Controller buttons addon buldum sanırsam bir göz atın
bide sadece burdaki dosya mı lazım siderde yükliyeyim mi tam olarak neler gerekli ve ne yapmam lazım söyler misiniz(not:pes 2020 orjinal)

Son düzenleme:
Yükledim ve bir dosya geldi bana içinde ise bir cpk dosyası var bunu ne yapacağım yardım eder misiniz?

Bir de sadece buradaki dosya mı lazım siderde yükliyeyim mi tam olarak neler gerekli ve ne yapmam lazım söyler misiniz(not: PES 2020 orijinal)

Cpk dosyası mod olması lazım generatör ile aktif ediliyor ama modu aktif edince Online girilmiyor sanırsam.

Tamamdır generatör derken neden kastediyosunuz anlamadım bilgilendirirmidiniz nasıl kuracağım?

Tamamdır generatör derken neden kastediyosunuz anlamadım bilgilendirirmidiniz nasıl kuracağım?

Bu generatör oyunun dosya konumunda download ismli bir klasör olması lazım ya da kendiniz bu isimle açıp cpk dosyasını içine atıyorsunuz. Sonra bu genaratör ile o modu tikleyip aktif ediyorsunuz generatörü de başka bir klasöre atmanızı tavsiye ederim oyun dosyalarıyla karışmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı