Xbox One alınır mı?

CarljSA

Decapat
Daha fazla  
Daha önceden oyun konsolları hakkında çok fazla konu açtım ama almaktan vazgeçtiğim için yeni bir konu açıyorum. Kusura bakmayın. İkinci el Xbox One buldum. 5000 TL'den 4500'e düşürdü. 1 TB iki kollu. Yanında GTA 5 FIFA 16 Rainbow Six: Siege var CD ile. Alınır mı? Alırken nelere dikkat etmeliyim. Bu fiyata bit yeniği var mıdır?

Linki: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...n-konsolu-xbox-one-1tb-2-kol-1168051097/detay

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One fiyatları normalde ucuz zaten. Alırken ban yemiş mi ona bak. Eğer internete bağlanamıyorsa ban yemiştir.

Xbox One beş para etmez bir konsol hocam bütçeniz varsa Xbox Series S öneririm donanım daha güçlü 1080P'ya da 2K çözünürlükte çok rahat oyunlarınızı oynarsınız

Xbox one dönemi bitti Xbox series s almanı öneririm one'a hiç yeni oyun gelmiyor ama s'e 1-2 yeni nesil oyun geliyor.Tabiiki bütçen varsa PS5 yada Xbox series X al

Xbox One beş para etmez bir konsol hocam bütçeniz varsa Xbox Series S öneririm donanım daha güçlü 1080P'ya da 2K çözünürlükte çok rahat oyunlarınızı oynarsınız
Neden

biraz daha biriktirip 2.el series s al.
Temiz Series s ler 8000 den başlıyo. O kadar biriktiremem.

Xbox one dönemi bitti Xbox series s almanı öneririm one'a hiç yeni oyun gelmiyor ama s'e 1-2 yeni nesil oyun geliyor.Tabiiki bütçen varsa PS5 yada Xbox series X al
Hocam dediğiniz cihazlar en az 15 bin o da 2.el

Geri
Yukarı