Xbox One S ve PS 4 ile birlikte oyun oynayabilir mi?

Gart

Decapat
Daha fazla  
Bu yazıyı satın alma tavsiyesi için vs. yazmıyorum. Ben Xbox One S almayı düşünüyorum. Yanında da Game Pass'in 30 TL'lik versiyonunu alacağım.
Arkadaşımda da PS 4 var. Ben arkadaşımla multiplayer bir şekilde oynayabiliyor muyum veya Game Pass'in 30 TL'lik sürümde Online var mı?
Saygılar...

Bu yazıyı satın alma tavsiyesi için vs. yazmıyorum. Ben Xbox One S almayı düşünüyorum. Yanında da Game Pass'in 30 TL'lik versiyonunu alacağım.
Arkadaşımda da PS 4 var. Ben arkadaşımla multiplayer bir şekilde oynayabiliyor muyum veya Game Pass'in 30 TL'lik sürümde Online var mı?
Saygılar...
Ne oynayacaksınız, ona bağlı?

Hayır hocam. Çoğu oyunda çarpraz platform desteği yok.

Aslında bazı firmalar çözüm arıyor fakat çoğu bulamadı. Çoğu kişi ve ben de dahil istiyorum fakat dediğim gibi çoğu oyunda yok.
Hmm örneğin (arkadaşımla değil) BF 1 Online oynayamaz mıyım?

Pekala sağ olun.
Online oynamak için Live Gold veya Game Pass Ultimate gerekir. Ücretsiz olan oyunları oynayabilirsiniz.

Saygılar...
Fortnite oynyabilirsizin.

Geri
Yukarı