Xbox One X termal macun değişiminden sonra açılmıyor

omeruluyol

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Xbox One X'imin termal macununu ve termal padlerini değiştirdim. Tekrar toplayıp açtım. İlk açılışta fan açtı. (normalde de açıyordu zaten) neyse devamında menü arayüzüne girdi bir süre bekledim fan çıkışını elimle kontrol ettiğimde buz gibi bir hava geliyordu. Lakin bir oyun başlatırken aniden kapandı. Biraz bekledim tekrar açtım. Aynı şekilde fan açtı menüye girdim. Direkt hava akışı yoksa Xbox kendisini kapatır diye uyarı verdi. Tamam dedim. Fan yine başlangıçta açarken sonra durdu. Fan çıkışından yine buz gibi bir hava veriyordu. Az sonra tekrar fan durdu. Tekrar bir oyunu açtığımda fan açılıyordu ki tekrar cihaz kapandı. Şimdi açmaya korkuyorum. Biraz da aleti tekrar açıp toplamaya üşeniyorum çünkü toplarken başlangıçta fanı bağlamadığımı fark ettiğim için bir daha açıp ne var ne yok bağladım kontrol ettim. Cihazı tam olarak oturttum. Vida artışı falan da yok internetteki bir videodan defalarca izledim her şey yerli yerinde. Sorun ne olabilir? Termal macun uygulamasının da fotoğrafını atıyorum ekte bakabilirsiniz. Şunu da belirteyim daha önce 2 farklı laptopumda aynı işlemi yaptım ve hiçbir sorunla karşılaşmamıştım.

CD809255-340B-4A0B-9448-CCB7168CBEFB.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm bağlantı kablolarını ve güç kaynağı bağlantısını kontrol edin. Aşağıdaki linkteki adımları da kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı