Steam Xbox Publisher Sale neden bitti?

hydra0925

Decapat
Daha fazla  
Bir süredir Steam'de süregelen Xbox publisher sale vasıtasıyla çok ucuza Forza alacaktım. Önceden doğrulamak için Steam'in sitesinden son tarihine baktığımda 2 Mayıs yazarken, biraz önce indirimlerin bittiğini ve Sale'in yok olduğunu gördüm. Sitesinden bakınca hala gözüküyor ancak indirimler orada da bitmiş. Sebebini bilen var mı? Gerçekten hayallerim yıkıldı.

Bir süredir Steam'de süregelen Xbox publisher sale vasıtasıyla çok ucuza Forza alacaktım. Önceden doğrulamak için Steam'in sitesinden son tarihine baktığımda 2 Mayıs yazarken, biraz önce indirimlerin bittiğini ve Sale'in yok olduğunu gördüm. Sitesinden bakınca hala gözüküyor ancak indirimler orada da bitmiş. Sebebini bilen var mı? Gerçekten hayallerim yıkıldı.

Bende aynı duruma duştum maalesef Forza alacaktik arkadaşlarla. Ya.

Bende aynı duruma duştum maalesef Forza alacaktik arkadaşlarla. Ya.

Tekrar indirime konulmuş arkadaşlar.

Tahminen 25 Nisan tarihinde indirimi bitecek olan ürünlerin fiyatları kaldırılırken bir hata oldu. 2 Mayıs tarihinde bitecek olan indirimler devam ediyor.

Geri
Yukarı