Xbox Series S GTA 6'te kaç FPS verecek?

30-60 olması umrumda değil açıkcası PS5 sahibiyim 30FPS oyunlar gayet akıcı geliyor gözün alıştığı zaman hatta geçen arkadaşla Miles morales oynarken dur 30FPS moduna çekeyim dedim arkadaşla muhabbet arasında zaten 30FPS oynuyormuşum o derece farketmedim.

Rdr 2 PS5'te nasıl 60 Fps oynanıyor? Önümde açık şuan 30 Fps çalışıyor.
RDR2'ye PS5'te sahip değilim daha önce haberleri çıkmıştı IGN gibi platformlarda 60FPS oynanıyor diye biliyorum.

1714741410768.png

Detaylı bakınca bi modder desteği ile olmuş.

30-60 olması umrumda değil açıkcası PS5 sahibiyim 30FPS oyunlar gayet akıcı geliyor gözün alıştığı zaman hatta geçen arkadaşla Miles morales oynarken dur 30FPS moduna çekeyim dedim arkadaşla muhabbet arasında zaten 30FPS oynuyormuşum o derece farketmedim.

RDR2'ye PS5'te sahip değilim daha önce haberleri çıkmıştı IGN gibi platformlarda 60FPS oynanıyor diye biliyorum.

Eki Görüntüle 2185446

Detaylı bakınca bi modder desteği ile olmuş.
Nasıl yapılıyor bilginiz var mı? Ve yukarıdaki cümlenizde haklısınız ben de PS5 sahibi olarak 30 Fps'ten rahatsız olmuyorum.

Bulamadım nasıl yapıldığını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar buradan anlaşılıyor tamam 30 FPS bekleniyor peki ya çözünürlük? Daha bunları sormak icin erken biliyorum ama tahmin.

Arkadaşlar buradan anlaşılıyor tamam 30 FPS bekleniyor peki ya çözünürlük? Daha bunları sormak icin erken biliyorum ama tahmin.
Şuan beklenti 876p 30 Fps olması yönünde. 1080p olur diyenler var fakat zor bir ihtimal. 720p 30 Fps çalışması da bir ihtimal fakat şuan en muhtemel 900p civarlarında bir çözünürlük. Grafikler downgrade yiyecek zaten.

Şuan beklenti 876p 30 Fps olması yönünde. 1080p olur diyenler var fakat zor bir ihtimal. 720p 30 Fps çalışması da bir ihtimal fakat şuan en muhtemel 900p civarlarında bir çözünürlük. Grafikler downgrade yiyecek zaten.
Abartılıyor görüşümce Alan Wake 2 bile PS5'te 60FPS çalışıyor bildiğim kadarıyla. 2K 30FPS falan olur oyun. 4K60FPS olarak da PS5 Pro'da çalışır. GTA gibi herkese nesiller boyu oyun satmaya çalışan adamlar gidip PC'de 1080P için 3060'la bile 30FPS oynanacak bir oyun seviyesinde grafik kasacaklarını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı