Xbox Series S konsolda hangi oyunlar oynanabilir?

cuttty

Decapat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Developer
Arkadaşlar bir şey soracağım. PC toplamak yerine bu konsoldan almayı tercih ettim çünkü konsol hem daha optimize hem de daha ucuz. 6000 TL civarında bu konsol. Günümüzde 6000 TL'ye sadece RTX ekran kartı bile zar zor bulurken bu konsol RTX özellikli. O yüzden bunu alacağım. PlayStation almamamın sebeplerinden birisi de oyun. Bir tane oyun 400 TL'den aşağı değil ama Xbox'ta Game Pass'ı sayesinde aylık 30 TL'ye 100'den fazla oyun oynayabiliyorsun yani yıllık 360 TL bir şey yapıyor. PS oyununa vereceğim parayı buna 1 yıllık abone olurum istediğimi oynarım. Ama şöyle bir sorum var bu Game Pass'ta oyunlara bakarken sol alt köşede EA, x/s, Game Pass gibi şeyler yazıyor. Şimdi benim alacağım konsol Xbox Series S. Yani konsolda oyunların sol alt köşesinde sadece x/s yazanları mı oynayabiliyorum yoksa diğerlerini de oynayabilir miyim konsolda?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC Game Pass de EA Play oyunlarını oynamak için EA Play uygulamasını indirmeniz gerekiyor konsolda da o şekilde galiba. Game Pass Ultimate alınca konsolda EA Play de veriyormuş diye duydum o şekilde alırsanız EA yazanları da oynayabilirsiniz. Konsol tarafı hakkında pek bilgim yok ama bu şekildedir galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı