Xbox Series X mi PS5 Pro mu beklenmeli?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar, kafam karışık Xbox Series X mi PS5 Pro beklenmeli acaba? Hangisi almak mantıklı acaba kararsızım, PS5 Pro beklemek istemiyorum.
Düzgün bir şey alıp uzun süre kullanmak istiyorum. Hikayeli oyunları sevmiyorum.
Oynadığım oyunlar.
Call of Duty.
EA FC.

Selam dostlar, kafam karışık Xbox Series X mi PS5 Pro beklenmeli acaba? Hangisi almak mantıklı acaba kararsızım, PS5 Pro beklemek istemiyorum.
Düzgün bir şey alıp uzun süre kullanmak istiyorum. Hikayeli oyunları sevmiyorum.
Oynadığım oyunlar.
Call of Duty.
EA FC.
Online oyunlar için kesinlikle Xbox.

Oynadığım oyunlar.
Call of Duty.
EA FC.
Bekliyebileceksen tabii ki PS5 Pro ama şu an PS5 almayı düşünürsen bence Xbox al.

Xbox'da gözle görülür şekilde oyun fiyatları daha ucuz olacak. Konsollar pc gibi değil, yüksek güç=yüksek görüntü olmuyor. Oyunun iyi optimize edilmesi konsollar için en önemli şey denebilir. İkisi de farklı alanlarda geri kalan yerlere ve üstünlüklere sahip.

Xbox'da gözle görülür şekilde oyun fiyatları daha ucuz olacak. Konsollar PC gibi değil, yüksek güç = yüksek görüntü olmuyor. Oyunun iyi optimize edilmesi konsollar için en önemli şey denebilir. İkisi de farklı alanlarda geri kalan yerlere ve üstünlüklere sahip.

Sence Xbox Series X alınmalı PS5 Pro mu beklenmeli.

Oynadığım oyunlar.
Call of Duty.
EA FC.

Siz PS almayın hocam. Bu tip oyunlarda Xbox daha iyi. PS5'te FC24'te FPS düşmesi sorunu da oluyor. Series X alın geçin Xbox ara nesil konsol yapmayacağını belirtti. PS5 Pro sadece iddialardan ibaret henüz bir resmi açıklama görmedik.

Yeni konular

Geri
Yukarı