Xbox Series X mi PS5 Pro mu beklenmeli?

Siz PS almayın hocam. Bu tip oyunlarda Xbox daha iyi. PS5'te FC24'te FPS düşmesi sorunu da oluyor. Series X alın geçin Xbox ara nesil konsol yapmayacağını belirtti. PS5 Pro sadece iddialardan ibaret henüz bir resmi açıklama görmedik.

CoD oyunlarını aşırı seviyorum Xbox Series X alıp rahatıma bakmayı düşünüyorum PS5 Pro beklemeye değmez bence.

Sence Xbox Series X alınmalı PS5 Pro mu beklenmeli.

Yani muhteşem bir televizyonun ve oyunlara harcayacak 1000 küsur gibi bir paran varsa (karşılaştırma için süngerbob oyunlarının fiyatına bile bakabilirsin. RDR2, Witcher 3 gibi oyunlara girmiyorum bile) PlayStation elbette. Şahsen ben Xbox kullanıyorum çünkü hazırda bir kütüphanem var. Ayrıca PS3 dönemine kadar olan exclusive oyunlar için sorsan direkt PlayStation derdim ama son 5 yılda çıkan PlayStation exclusiveleri benim oyun zevkime hitap etmiyor. Sen de bu açılardan düşünebilirsin.

Yani muhteşem bir televizyonun ve oyunlara harcayacak 1000 küsur gibi bir paran varsa (karşılaştırma için süngerbob oyunlarının fiyatına bile bakabilirsin. RDR2, Witcher 3 gibi oyunlara girmiyorum bile) PlayStation elbette. Şahsen ben Xbox kullanıyorum çünkü hazırda bir kütüphanem var. Ayrıca PS3 dönemine kadar olan exclusive oyunlar için sorsan direkt PlayStation derdim ama son 5 yılda çıkan PlayStation exclusiveleri benim oyun zevkime hitap etmiyor. Sen de bu açılardan düşünebilirsin.

Benim de hiç ben hep çok oyunları ve FIFA.
Oyunları oynuyorum hikayemi oyunlar sıkıcı.
O yüzden Xbox Series X alacağım.
Microsoft çok seviyorum en azından özel oyun şeyleri ortadan kaldırdı iyi ki kaladırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı