Xbox Series X satıp PC almak mantıklı mı?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Şu son özel oyunların PS'ye gelişiyle beraber artık daha aralık ayında aldığım konsolu satmaya neredeyse kesin olarak karar verdim. Elime geçecek parayla sistemimi de satıp daha güçlü bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim, elime geçecek parayla ne kadar iyi bir sistem alınır?
Sistemim:
RX 6400.
Ryzen 5 3600.
ASRock A320 anakart.
8+8 3200MHz RAM.

Bu bütçeye çıkarsa çok güzel olur fakat Xbox Series X'in piyasası berbat.
Bilgisayar piyasası hakkında bilgim yok ama bilgisayarımı 5 ya da 6 bin TL civarında satabileceğimi düşünüyorum. Ekstra olarak da 3-4 bin TL bütçe eklerim.

Şu son özel oyunların PS'ye gelişiyle beraber artık daha aralık ayında aldığım konsolu satmaya neredeyse kesin olarak karar verdim. Elime geçecek parayla sistemimi de satıp daha güçlü bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim, elime geçecek parayla ne kadar iyi bir sistem alınır?
Sistemim:
RX 6400.
Ryzen 5 3600.
ASRock A320 anakart.
8+8 3200MHz RAM.

4070 ekran kartlı bir sisteme ikisini satarak çıkabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bilgisayar piyasası hakkında bilgim yok ama bilgisayarımı 5 ya da 6 bin TL civarında satabileceğimi düşünüyorum. Ekstra olarak da 3-4 bin TL bütçe eklerim.

Xbox temizse 15 civarına gidebilir. Satıp alın bu sistemi bence.

4070 Ti ekran kartlı bir sisteme ikisini satarak çıkabilirsiniz diye düşünüyorum.

Çıkamaz. Monitör ve diğer ekipmanlarda var. Ayrıca Xbox 2. el piyasada ucuza gidiyor ve satılmıyor.

Çıkamaz. Monitör ve diğer ekipmanlarda var. Ayrıca Xbox 2. el piyasada ucuza gidiyor ve satılmıyor.
Haklısınız. Sonradan bana da mantıksız geldi 4070 ekran kartlı bir sistem belki olabilir ya da 4060Tİ.

Daha aralığın 16'sında aldım hocam 2 ay bile geçmedi tertemiz. Tek sıkıntısı kutuyu kuduz gibi açıp parçalamam.

Geri
Yukarı