Xbox Series X vs PS5

edss

Picopat
Daha fazla  
Xbox Series X almayı düşünüyorum ama PS 5 de aklımdan geçmiyor değil ben bir PC oyuncusuyum ve şu an ekibimle oynadığım oyunlar Xbox'da var PC dende sıkıldım artık sizce neyi tercih etmeliyim?

Bilgisayar oyuncusu isen Xbox almanın çok bir mantığı yok. Ayrıca Xbox piyasası çok kötü. Sıkılıp satmak istersen uzun süre elinde kalabilir. Ayrıca PlayStation tarafında Türkçe dil desteğine sahip güzel oyunlar var.

Xbox Series X almayı düşünüyorum ama PS 5 de aklımdan geçmiyor değil ben bir PC oyuncusuyum ve şu an ekibimle oynadığım oyunlar Xbox'da var PC dende sıkıldım artık sizce neyi tercih etmeliyim?
PC'in varmış zaten ordan xbox'ın özel oyunlarını oynarsın. Ps5 alıp ps exc oyunlarını oynarsın. Benim tercihim PS5'ten yana olur.

PC var fakat çok iyi değil FPS oyunlarına takınıtlıyım fakat artık böyle nasıl diyeyim God of War olsun Elden Ring falan. Sea of Thieves var mesela Xbox tarafında ekibimle beraber girebileceğim bir oyun kendisi.

Ya oynayacağım oyunlar dediğiniz gibi özel oyunlar
FC24
Hikayeli oyunlar.
FPS tarzı.
Fortnite benzeri falan.
PC almak istemediğimden zaten böyle bir şey yapıyorum çünkü sıktı ya fiyatlar PS Plus falan olsun işime yarar gibi.

Bu arada PC özelliklerde
RX570
R3 1200.

Yeni konular

Geri
Yukarı