Xbox vs PC

Rafaello

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar kararsız kaldığım bir konu üzerinde sizlerin fikirlerini merak ediyorum. Şu sıralar Xbox Series S almak veya PC toplamak konusunda kararsız kaldım. Halihazırda eski sağı solu kırık bir laptopum var günlük işlerimi gene de görme konusunda yeterli. PC parçalarını indirimde denk getirdiğimde nispeten Series S yakın bir PC toplayabiliyorum. Bunun haricinde Xbox deneyimi daha önce yaşamadım çok merak ediyorum. Sizce böyle bir durumdayken bilgisayar mı yoksa Xbox mı almak mantıklı olur yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden teşekkürler 👋

Daha önce hem konsolu hem de PC'yi deneyim etseydiniz size öneri verebilirdim. Xbox alırsanız daha rahat bir oyun deneyimi yaşarsanız; optimizasyon ayar derdi yok, driver vs. derdi yok, TV kullanımı daha rahattır elinizde ki gamepad ile menüler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Pc alırsanız; Daha özgür bir deneyim sunduğundan Türkçe yama kurabilirsiniz, mod kurabilirsiniz, oyun içi grafik ayarlarını kendiniz ayarlayabilirsiniz, TV deneyimi maalesef ki Xbox'a göre daha zayıf kalacaktır. (ikisini de denediğim için bu yorumu yapabiliyorum) Rahat olmak isterseniz Xbox, özgür olmak isterseniz PC.

Daha önce hem konsolu hem de PC'yi deneyim etseydiniz size öneri verebilirdim. Xbox alırsanız daha rahat bir oyun deneyimi yaşarsanız; optimizasyon ayar derdi yok, driver vs. derdi yok, TV kullanımı daha rahattır elinizde ki gamepad ile menüler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Pc alırsanız; Daha özgür bir deneyim sunduğundan Türkçe yama kurabilirsiniz, mod kurabilirsiniz, oyun içi grafik ayarlarını kendiniz ayarlayabilirsiniz, TV deneyimi maalesef ki Xbox'a göre daha zayıf kalacaktır. (ikisini de denediğim için bu yorumu yapabiliyorum) Rahat olmak isterseniz Xbox, özgür olmak isterseniz PC.
Değerli mesajınız için çok teşekkür ederim 🙏

Geri
Yukarı