Xbox vs PS 5

Zaten PS5 kolunun kalitesini Xbox severler bile kabul etmiş.
Technopat Sosyal'de hâlâ Dualsense'e karşı savunan insanlar görüyorum ben 😀 (konsol konularından bahsediyorum, PC için haklılar). Bakın yukarıda aklıma gelen Dualsense'in güzel özelliklerini yazdım olayı sadece adaptive trigger veya haptick feedback sananlar da yanlış düşünüyor.

Technopat Sosyal'de hâlâ DualSense'e karşı savunan insanlar görüyorum ben 😀 (konsol konularından bahsediyorum, PC için haklılar). Bakın yukarıda aklıma gelen DualSense'in güzel özelliklerini yazdım olayı sadece adaptive trigger veya haptick feedback sananlar da yanlış düşünüyor.

Peki bu PS Plus olayında 3 tane seçenek var ben özel oyunları ve hikayeli oyunlarını oynayacağım öyle çok bir özelliğe gerek yok hangisi daha uygun benim için?

Peki bu PS Plus olayında 3 tane seçenek var ben özel oyunları ve hikayeli oyunlarını oynayacağım öyle çok bir özelliğe gerek yok hangisi daha uygun benim için?
Oyun kataloğu için Extra; oyun kataloğu, tam oyun denemeleri, klasikler kataloğu için Deluxe gerekiyor. Klasikler kataloğunda eski oyunlar var fakat yenilenmiş PS3 oyunlarını saymazsak o kadar da iyi bir kütüphane değil. Tam oyun denemeleri de God Of War Ragnarok, Spiderman 2 gibi oyunların 2-3 saatlik denemesini oynamanıza olanak tanıyor. Eğer klasikler kataloğu ve tam oyun denemeleri ilginizi çekmiyorsa direk yıllık Extra çekin kütüphaneye en ucuz şekilde erişim sağlamış olursunuz. Ayrıca PS Plus indirimleri oluyor ve yıllık fiyatı sağlam indirime giriyor onu da belirteyim.

Oyun kataloğu için extra; oyun kataloğu, tam oyun denemeleri, klasikler kataloğu için Deluxe gerekiyor. Klasikler kataloğunda eski oyunlar var fakat yenilenmiş PS3 oyunlarını saymazsak o kadar da iyi bir kütüphane değil. Tam oyun denemeleri de God of War: Ragnarök, Spider-Man 2 gibi oyunların 2-3 saatlik denemesini oynamanıza olanak tanıyor. Eğer klasikler kataloğu ve tam oyun denemeleri ilginizi çekmiyorsa direk yıllık extra çekin kütüphaneye en ucuz şekilde erişim sağlamış olursunuz. Ayrıca PS Plus indirimleri oluyor ve yıllık fiyatı sağlam indirime giriyor onu da belirteyim.

Tamamdır teşekkür ediyorum extra için bir fiyat bulamadım kaç lira acaba?

Hocam asla Sony satmaz. Sarı sitede konsol king vb satıcılar var onlara bakın bence.

Technopat Sosyal'de hâlâ DualSense'e karşı savunan insanlar görüyorum ben 😀 (konsol konularından bahsediyorum, PC için haklılar). Bakın yukarıda aklıma gelen DualSense'in güzel özelliklerini yazdım olayı sadece adaptive trigger veya haptick feedback sananlar da yanlış düşünüyor.

Xbox kolu 2024ise Dualsense 2029felan arada öyle bir fark var. Hayatta PS5 kolu eline almamış olmak lazım Xbox kolu daha iyi diyebilmek için. Adamlar gelecek 3-4sene bile sırıtmayacak kol yapmış ama bilgisizler hala Xbox'ın "kardeşim titreşim var işte neyi yetmiyor al bak ne güzel dıd dıd titriyor"dediği kolu savunuyorlar.

Geri
Yukarı