xDrive Anka Kumaş ve Hawk Fab

Qitru

Hectopat
xDrive anka modeli kumaş olarak üretilmiş. Görüntü olarak da çok hoşuma gitti. Hawk tahta gibi çok rahatsız duruyor. Hangisini almalıyım?

xDrive Anka Kumaş:

Hawk Fab:

Son düzenleyen: Moderatör:
xDrive anka modeli kumaş olarak üretilmiş. Görüntü olarak da çok hoşuma gitti. Hawk tahta gibi çok rahatsız duruyor. Hangisini almalıyım?

xDrive anka kumaş:

Hawk Fab:

Kendim xDrive kullanıyorum ve memnunum Hawk bana çok sert geliyor.

Anka fabdan daha iyi hocam yalnız deri olduğu için terletebilir.

Başlıkta ankanın kumaş olduğunu belirttim ve çoktan ankayı sipariş ettim gelince konuyu güncellerim.

Dediğim gibi xDrive anka kumaş modeli sipariş ettim ve 5 gün içerisinde geldi.

Rahatlık olarak çok rahat buldum sağdan soldan içindeki demir hissedilmiyor oturak da aynı şekilde. Bazı kişilerin dediği gibi eksik gelmedi kargocu aşağıda asansörün yanına getirdi ben yukarı çıkardım, bel ve boyun desteğini güzel buldum, ergonomik duruyor. Bu arada kurulumu 6-7dk gibi bir sürede kendim yaptım

Alacak kişilere öneririm.

Son düzenleme:
Hocam deneyimleriniz nasıl üstünden zaman geçmiş?
Full kumaş mı özelliklerde deri+kumaş diyor.
Bir de terletme yapıyor mu?
Bende deri olan "atak" var.
Her şeyi çok iyi ama deri olduğu için bayağı terletme yapıyor olmazsa ileride ona geçerim.

Hocam deneyimleriniz nasıl üstünden zaman geçmiş?
Full kumaş mı özelliklerde deri+kumaş diyor.
Bir de terletme yapıyor mu?
Bende deri olan "atak" var.
Her şeyi çok iyi ama deri olduğu için bayağı terletme yapıyor olmazsa ileride ona geçerim.

Deri+kumaş yazdığına takılmayın küçük detaylarda deri kullanmışlar bir fark olsun diye
Terletme yapmıyor ben kumaşını gayet iyi buldum.
Deri olan koltuk kullandım daha önce ve bu onlara göre hiç terletmiyor.

Yaklaşık 1 aydır xDrive anka kullanıyorum. Konfor kalite hepsi çok iyi ancak tek bir sıkıntısı var. Eğer boyunuz kısaysa benim gibi(165)yastık kısmı yukarıda kalıyor. Ne yaparsam yapayım daha aşağı inmiyor boyun yastığı kısa boyluysanız kullanışsız. Ona dikkat ederek alın.

Geri
Yukarı