XFX 6800 XT Merc için kasa önerisi

enkablanc

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Elimde Full Tower(Cooler Master HAF X 942 USB 3.0 pencereli Full Tower kasa RC-942-KKN1) bir kasa olmasına da güvenerek kasa siparişi vermeden XFX 6800 XT Merc aldım bir adet ancak, denediğimde kasaya sığmadığını gördüm. Mevcut ihtimallerim kasayı kesmek ve uygun fiyatlı yeni bir kasa almak. Her ne kadar kasayı kesmek (neyle yaparım onu da bilmiyorum ya) cezbetse de yeni bir kasa da alabilirim.

PC özellikleri aşağıdaki gibi. Yeni sistem toplamak önceliğim değil ancak, o da dahil her türlü yorumlarınıza açığım. Şimdiden herkese çok teşekkürler...

850W psu var dolayısıyla yeni kasaya onu da takabilirim sanırım.

2022-11-17_19-08-40.png

Dosya Ekleri

• 0 bayt · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
1500 lira verebilirim herhalde +(-) 100 200 de olabilir kaliteli, uzun süre götürecek, anakartı değiştirirsem sorun çıkarmayacak, sıvı soğutma da ekleyebileceğim ve en önemlisi 6800xt xfx kartın öküzlüğüne rağmen içine alabilecek bir kasa olursa. Çok teşekkürler bu arada.

midi towerlar iş yapar mı sığar mı ekran kartı mesela bu daha güzel gözüktü gözüme.

ya da bu.

içine kartı sığdırabileceğim bir şey lazım ekran kartı 2 haftadır yatıyor çünkü :(

Son düzenleme:
arkadaşlar öneriler için çok teşekkürler. Her ne kadar bu markayı bilmesem de detaylı inceleme yapacağım. Eğer daha bilenen markalardan öneriler de olursa çok sevinirim. Çok teşekkürler herkesin ilgi ve alakası için. 🙏🙏🙏

Arkadaşlar öneriler için çok teşekkürler. Her ne kadar bu markayı bilmesem de detaylı inceleme yapacağım. Eğer daha bilenen markalardan öneriler de olursa çok sevinirim. Çok teşekkürler herkesin ilgi ve alakası için. 🙏🙏🙏

Phanteks gayet bilinen bir marka. Türkiye'de pek fazla satışı olmasa da MSI kasalardan daha iyi bu bütçede.

Geri
Yukarı