Xiaomi 13 Ultra için ROM önerisi

Erdem1298

Yoctopat
Daha fazla  
Baylar Xiaomi 13 Ultra global ROM cihaz aldım HyperOS güncellemesi geldi 1.0.6.0.umamıxm ama çok rezalet çalışıyor telefon durduk yere ısınıyor batarya bir günü asla çıkaramıyor sizce hangi ROM geçmeliyim? HyperOS'dan devam etmek istiyorum.

Minimal ADB ya da Platform Tools'u indirip CMD'yi açın (İnternetten kullanımına bakabilirsiniz). Cihazın ayarlar bölümünden geliştirici seçeneklerine tıklayıp USB Debugging seçeneğini açın. Ardından da bilgisayardan "adb devices" yazarak telefonun görünüp görünmediğini kontrol edin. Eğer gözüküyorsa adb shell cmd package bg-dexopt-job yazın ve Enter'layın. İşlem yarım saat civarı sürebilir verilerinize göre. İşlem bitince cihazı yeniden başlatın ve kullanmaya başlayın. Artık daha optimize çalışıyor olması gerekiyor.

Buradan indirin hocam piyasadaki en stabil ve verimli ROM'ları yapıyorlar:

Baylar Xiaomi 13 Ultra global ROM cihaz aldım HyperOS güncellemesi geldi 1.0.6.0.umamıxm ama çok rezalet çalışıyor telefon durduk yere ısınıyor batarya bir günü asla çıkaramıyor sizce hangi ROM geçmeliyim? HyperOS'dan devam etmek istiyorum.

Bence Çin ROM'u tabanlı olan Xiaomi. EU'yu dene.

Geri
Yukarı