Xiaomi 13 Ultra vs Apple 13 Pro Max

VAVEYLA02

Centipat
Daha fazla  
Cok kararsiz kaldim. Sizce hangisi daha iyi? Sosyal medyada Xiaomi'yi oneriyorlar. Benim icin onemli olan kamera ve hafiza. Her yonden Xiaomi'yi oneriyorlar. Bir yandan da Apple'in adi var. Hangisi daha iyi? Aşırı kararsiz kaldim.

Cok kararsiz kaldim. Sizce hangisi daha iyi? Sosyal medyada Xiaomi'yi oneriyorlar. Benim icin onemli olan kamera ve hafiza. Her yonden Xiaomi'yi oneriyorlar. Bir yandan da Apple'in adi var. Hangisi daha iyi? Aşırı kararsiz kaldim.
Ben Apple'nin Şişirildiğini Düşünüyorum Xiaomi taraftarıyım.

Xiaomi öneriyorlar çünkü kağıtta özelliklerini daha iyi görüyorlar ama onlara al desen kimse almaz gider iPhone alırlar. Xiaomi alt orta segment bir marka ben olsam fazla para vermezdim.

13 Pro Max fazlasıyla iyi bir cihaz. Iphone 13 Ultra da aynı şekilde ve daha güncel fakat ben gene de 13 Pro Max seçerdim.

Sizin beklentileriniz doğrultusunda Xiomi' yi tercih etmek gerekir. Kamera açısından inanılmaz teorikte çok fark var görünüyor. Hafıza anlamında Xiaomi de 512 gb olanı fiyat olarak Iphone' dan iyi. Hızlı şarj oayında da baya ileride Xiaomi, şarj kapasitesinde de öyle.

Bu arada 13 Pro fiyatına Xiaomi 14 Ultra varmış ki zaten. Neden 14 Ultra düşünmediniz?

Yurt disi fiyati. İkisinin de ayni fiyat.

Sizin beklentileriniz doğrultusunda Xiaomi'yi tercih etmek gerekir. Kamera açısından inanılmaz teorikte çok fark var görünüyor. Hafıza anlamında Xiaomi de 512 GB olanı fiyat olarak IPhone'dan iyi. Hızlı şarj oayında da bayağı ileride Xiaomi, şarj kapasitesinde de öyle.

Anliyorum hocam. Kararimi verdim sanirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı