Xiaomi 9t dünden beri garip davranıyor

Consil55

Picopat
Merhaba. Telefon dünden beri kendi kendine garipleşti.

• Opera, Outlook gibi bazı uygulamalara hiç girmiyor. Siyah ekranda kalıp yanıt vermiyor.
  • WhatsApp, Telegram gibi uygulamalara giriyor ancak hiçbir şekilde mesaj gönderemiyorum.

İnternetten baktım Android System WebView diye bir uygulamanın güncellemelerini kaldırınca düzeldiğini söylemişler yaptım ancak düzelmedi. Telefonu yeniden başlatınca sorun düzeliyor ancak bir süre sonra yeniden oluyor.

Telefonuma herhangi bir şey indirip kurmadım, güvenlik taramaları sorunsuz. Xiaomi 9t.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Telefon dünden beri kendi kendine garipleşti.

• Opera, Outlook gibi bazı uygulamalara hiç girmiyor. Siyah ekranda kalıp yanıt vermiyor.
  • WhatsApp, Telegram gibi uygulamalara giriyor ancak hiçbir şekilde mesaj gönderemiyorum.

İnternetten baktım Android System WebView diye bir uygulamanın güncellemelerini kaldırınca düzeldiğini söylemişler yaptım ancak düzelmedi. Telefonu yeniden başlatınca sorun düzeliyor ancak bir süre sonra yeniden oluyor.

Telefonuma herhangi bir şey indirip kurmadım, güvenlik taramaları sorunsuz. Xiaomi 9t.
MIUI sürümünüz nedir hocam?
Ben eski telefonumda bu sorunu çok yaşıyordum.
SD Maid: Sistem Temizlik Aracı - Google Play'de Uygulamalar SD maid ile önbellekleri temizleyerek sorunu aşıyordum sistemde yük olunca işlemleri yerine getiremiyor.

MIUI sürümünüz nedir hocam?
Ben eski telefonumda bu sorunu çok yaşıyordum.
SD Maid: Sistem Temizlik Aracı - Google Play'de Uygulamalar SD maid ile önbellekleri temizleyerek sorunu aşıyordum sistemde yük olunca işlemleri yerine getiremiyor.

14.0.03 hocam. Deneyeceğim attığınızı. Yalnız önenli bir şeyleri silmez değil mi? Xiaomi'nin kendi önbellek temizleme aracını her gün kullanıyorum 500 MB, 1 GB neyse siliyor kendisi. Bu harici olarak neyi siliyor?

14.0.03 hocam. Deneyeceğim attığınızı. Yalnız önenli bir şeyleri silmez değil mi? Xiaomi'nin kendi önbellek temizleme aracını her gün kullanıyorum 500 MB, 1 GB neyse siliyor kendisi. Bu harici olarak neyi siliyor?
Hocam Xiaomi önbellek işe yaramıyor sadece kandırmaca.
Bu önemli verileri silmez gereksiz dosyaları siler önbellek ve artıkları ben eski telefonumda 5 GB yer açmıştım telefon ilk günkü haline dönmüştü.
Aslında SD Maid pro cok ucuz direk onu alın bence.

Ben konuda belirttiğim uygulamanın güncellemelerini silip datasını sildim ve telefonu yeniden başlattım. O zamandan beri (2 gündür yani) bir sorun yaşamadım hocam. Bunu deneyin denemediyseniz.
Hocam bende sabah mesajı yazdıktan sonra uygulamayı indirdim Pro sürümü aldım. Normalde gün içerisinde 3-4 saatte bir uygulamalar hata vermeye başlıyordu ama şuan 8 saat oldu uygulamalarda sıkıntı yok. WhatsAppdan mesaj gelmiyordu şimdilik onda da sıkıntı yok. WebView güncellemelerini kaldırmıştım ama o da çözüm olmamıştı. İnşallah bu uygulama çözmüştür sorunu. Anlayamadığım nokta sizinde yaşadığınız gibi bazı uygulamalar internete hiç giremezken bazı uygulamalarda hiç sorun olmaması.

Geri
Yukarı