Xiaomi Marka Ürünler Nasıldır?

Powebank ürününü kullandım. Güzel ve kaliteli ürünleri var. Ayrıca Mi5 Prime kullandım ve o üründende gayet memnun kaldım. Tabikide daha kalitelisi var fakat fiyatına göre gayet iyi ürünler. Telefon için tek eksi tarafı bana göre distribütör garantili olması ama bizim aldığımız cihazın içerisinde, garanti belgesinde ülkemizde bulunan bir firmanın adresi ve kaşesi var. Şuan telefonu babam kullanıyor ve bir sıkıntısı yok yaklaşık 5 ay oldu gayet memnun.

Cihazı satın aldığımız yerde bu şekilde geçiyordu o yüzden o şekilde yazdım. Garantiler ve kapsamları hakkında çok fazla bilgim yok ustadım. Dediğiniz gibidir.

Çin'in başlıca büyük firmalarında biri ve çıkardığı ürünleri seviyorum. Powerbanklarda bir o kadar kaliteli kullanışlı. Çoğu arkadaşım kullanıyor ve telefonlarından memnunlar.

@Hic Distribütör demek yani Türkiye garantili bir modeldir anlamına geliyor, misal LG Türkiye garantili bir telefon modeli gibi. Xiaomi resmi olarak Türkiye de satış yapmadığı için cihazları yurt dışından ithalat yoluyla buraya getirilip satılıyor. Buradaki garantiyi de Delta servis sağlıyor, bu servisin Xiaomi ile alakası yok, garanti şirketidir sadece.

Teşekkür ederim bilgilendirmeler için. Evet dediğiniz gibi garanti belgesindeki kaşe Delta servisinmiş. Herhangi bir problem olursa bu servisle irtibata geçmem yeterlidir değil mi? Gerisini benim yerime onlar gerçekleştirirler değil mi? @BERWAR

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı