Xiaomi Marka Ürünler Nasıldır?

Her ürünüyle harika bir firma. Telefonunu, araç transmitter(Roid mi 2s)'ini ve kulaklığını kullanıyorum. Hepsinden sonuna kadar memnunum. Benim gözümde Samsung'tan daha değerli bir firma.

Çin merkezli teknoloji şirketidir kendileri, ürünleri fiyatlarına göre fazla kalitelidir yalnız bu durumu fırsata çevirmenin tam zamanı bence. Zira işin sonu Samsung ve Apple aralarındaki rekabeti kızıştırırken şu an olduğu 4000-5000 TL'ye ütün satmaya başladılar. Sonuç olarak son kullanıcı unutuldu. :) Böyle bir durumu Xiaomi tarafında yaşamayız.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
www.mobilsaray.com
Türkiye'deki telefonların da yazılım sorunu var bir ara almayı düşünmüştüm vazgeçtim sonra.
Hayır hocam hiçbir sorun yok, redmi note 4 ilk seri mtk işlemci geldi. Daha sonra snapdragon işlemcili olanlar geldi. Hatta şimdi KVK Garantili geliyor telefonlar. Teknosa ve mobilsaray.com'da mevcut. Dün test ettim. 11:30 sa. ekran süresi veriyor redmi note 4.kesinlikle tavsiye ederim.Alirken snapdragon işlemcili ve global versiyon olmasına dikkat et.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı