Xiaomi Mi 8 Ne Zaman Alınabilir?

Ardaesk

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Şu anda telefonum yok ve telefon bağımlısı bir insan değilim. Xiaomi Mi 8 almak için bekliyorum acaba tahmini ne zaman alabilirim? Bir de Türkiye pazarına gireceği hakkında söylentiler var. Ciddi gazeteler, siteler bu haberi verdi ardından yalanlandı. Bu işin gerçeği nedir? Takip eden, gerçekten bilen birisi aydınlatırsa çok sevinirim.

Türkiye pazarına gireceği uzun zamandır konuşuluyor ama nedense bir türlü girmiyor. Ukrayna da bile yüzlerce mağaza açtı ama Türkiye'de bir tane bile mağazası yok ve kısa vade de gireceğini de düşünmüyorum.
4 gün sonra Çin'de satışına başlanılacak internetten sipariş verebilirsin.

Peki Hepsiburada vb. sitelere ne zaman gelir? Çünkü dün bir yorum okudum ekim kasım ayında gelir diye, ona istinaden soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün fiyatlar ve telefonun özellikleri açıklandı. Almak istediğim model 64 GB'lık versiyonu fiyatı 420$.
Doların şuan ülkemizde 4.50 TL civarı olduğunu düşünürsek, ortalama 1900 TL civarı bir fiyat. O yüzden 3000 TL'yi bulacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı