Xiaomi Mi 8 Ne Zaman Alınabilir?

Bugün fiyatlar ve telefonun özellikleri açıklandı. Almak istediğim model 64 GB'lık versiyonu fiyatı 420$.
Doların şuan ülkemizde 4.50 TL civarı olduğunu düşünürsek, ortalama 1900 TL civarı bir fiyat. O yüzden 3000 TL'yi bulacağını düşünmüyorum
Direkt yurtdisindaki fiyati TL ye cevirip satmıyorlar malesef.

Bugün fiyatlar ve telefonun özellikleri açıklandı. Almak istediğim model 64 GB'lık versiyonu fiyatı 420$.
Doların şuan ülkemizde 4.50 TL civarı olduğunu düşünürsek, ortalama 1900 TL civarı bir fiyat. O yüzden 3000 TL'yi bulacağını düşünmüyorum
Peki alabilir misin eğer o bütçede olursa. Alırsan bir inceleme isteriz yani (ben isterim açıkçası) [emoji5]️.

Direk fiyatın 1900 TL olacağını söylemek istemedim aslında ama 3000 TL'yi bulacak gibi de gelmiyor. (Veya ben öyle totem yapıyorum :ROFL:)
Halihazırda bir motosiklet satışım var eğer bir aksilik olmaz ise ilk siparişini verenlerden olacağım. İnceleme yapabilecek bilgi düzeyinde değilim ama bildiğim kadarını fotoğraflarla aktarırım tabi ki

Elimde 3 senelik note 5 var ve satıp ekleme yaparak bu telefonu almayı düşünüyorum özellikle gece çektiği görseli görünce kamerasına aşık oldum resmen detaylı bir inceleme videosunu sanırsam birkaç haftaya yaparlar ondan sonra satın almak istiyorum :) Iphone x ile aynı tasarım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı