Çözüldü Xiaomi Mi Band 3 Bilgisayara Bağlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmreKarazeybek

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Mi Band 3'üm var, telefonum iPhone 5 olduğu için Mi Fit uygulamasını desteklemiyor. Bilgisayar için bir Bluetooth dönüştürücüm var bu şekilde Mi Band 3 bilgisayara bağlanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mi Fit olmadan anlık ve günlük değerleri bileklik üzerinden görebilirsiniz. Daha uzun sureli değerleri görüntülemek, uyku takibi vesaire yapmak istiyorsanız Mi Fit uygulamasına ihtiyacınız var. Bunun için de içindeki işletim sistemi desteklenen mobil cihazlara sahip olmanız gerek. Bilgisayar ile bunu sağlayamazsınız.

Bir ihtimal emülatör ile olabilir mi diye düşündüm ama Bluetooth ile bilgisayara bağlanmış olacaksınız emülatör aracılığıyla açtığınız işletim sistemine değil.
Mi Fit olmadan anlık ve günlük değerleri bileklik üzerinden görebilirsiniz. Daha uzun sureli değerleri görüntülemek, uyku takibi vesaire yapmak istiyorsanız Mi Fit uygulamasına ihtiyacınız var. Bunun için de içindeki işletim sistemi desteklenen mobil cihazlara sahip olmanız gerek. Bilgisayar ile bunu sağlayamazsınız.

Bir ihtimal emülatör ile olabilir mi diye düşündüm ama Bluetooth ile bilgisayara bağlanmış olacaksınız emülatör aracılığıyla açtığınız işletim sistemine değil.

Çözüm

Teşekkürler yardımınız için:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı