Xiaomi Mi box s 4K TV box nasıldır?

emrekadiry091956

Centipat

1- Bu linkiteki Xiaomi Mi box 4K ürününü Vestel televizyonuma bağlıyacağım ancak televizyonum Smart TV değil ve 4K desteklemiyor. Ancak HDMI girişi mevcut, sorun olur mu?

Ve ekstradan 4K HDMI kablosu almama gerek var mı?

2- Bu linkteki ürün Xiaomi box ile beraber alınıyormuş sanırım daha iyi bir kalite için ancak dediğim gibi benim televizyonum 4K desteklemiyor. Bu kabloyu boşuna mı almış olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:

1- Bu linkiteki Xiaomi Mi box 4K ürününü Vestel televizyonuma bağlıyacağım ancak televizyonum Smart TV değil ve 4K desteklemiyor. Ancak HDMI girişi mevcut, sorun olur mu?

Ve ekstradan 4K HDMI kablosu almama gerek var mı?

2- Bu linkteki ürün Xiaomi box ile beraber alınıyormuş sanırım daha iyi bir kalite için ancak dediğim gibi benim televizyonum 4K desteklemiyor. Bu kabloyu boşuna mı almış olurum?
Hayır ekstra bir kabloya gerek yok çünkü kutusundan HDMI kablo çıkıyor. Televizyonunuza uyar çünkü ben şuanda 210TL'lik Sony Bravia televizyonda kullanmaktayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı